Toplam 64 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Karyola & Beşik


Karyola & Beşik

Tekzen, karyola almayı planlayanlar için birçok bebek beşiği karyolası çeşidini bir arada topluyor. İster hamak şeklinde ister araba şeklinde ister ahşap arzu ettiğiniz dekorasyona uygun olacak şekilde Bebek Odası & Çocuk Odası ana kategorisi altında bulunan Karyola & Beşik alt başlığı üzerinden bebeğinize en uygun bebek karyolasını seçebilirsiniz. İster ahşap ister hamak şeklinde olsun; mavi, pembe, turuncu, kırmızı gibi birçok renk seçeneğiyle evinize, odanıza kısacası dekorasyonunuza uygun beşik seçeneklerini alıcıları için listeliyor.

 

Baby & Kids, Babyhope, Bebedecor, Casual, Crystal Baby, Minar, Minilanka, Pasha Baby, Sunny Baby, Woopy, Yonca gibi çeşit çeşit markanın ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bu Karyola & Bebek kategorisinde bütçenize en uygun karyola çeşitlerini sıralayabilir; en kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilir ve eksiğinizi tamamlayabilirsiniz. Kararsız olduğunuz takdirde seçkin markaların beşiklerinin bir arada toplandığı ve indirimde olduğu kategoriden stoktaki tüm çeşitleri sıralayabilir ve aralarında eleme yapabilirsiniz. Özellikle çocuğun güvenliği için, düşmesini engelleyecek güvenlik sistemlerine sahip karyolaları da bu kategoriden bulabilirsiniz. Güvenlik kilidi gibi özelliklere sahip bu ürünleri fiyat filtreleme seçeneğini kullanarak kendinize göre sıralayabilir ve bütçenize en uygun bebek karyolasını sorunsuz, hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Eğer bebek karyolası almayı düşünüyorsanız, geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapmak istiyorsanız, alacağınız ürün hem uygun fiyatlı olsun hem de kaliteli olsun istiyorsanız Tekzen'in sunduğu Bebek Odası & Çocuk Odası ana kategorisi altında bulunan Karyola & Beşik alt başlığını inceleyebilir; bebeğiniz için en konforlu ve güzel bebek karyolasını bulup satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT