Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Bebeğiniz İçin Aradığınız Karyola ve Beşikler Tekzen’de!


Kaliteli ve güzel bir uyku için yataklar ve karyolalar son derece önem taşımaktadır. Rahatlığı ve dayanıklılığı ile bebeğinizin en etkili uykuyu uyuyabilmesi için bebek karyolası çeşitleri Tekzen’de. Fizyolojisi ve kemik yapısı açısından yatağı oldukça önemli olan bebeğinizi bu karyola modelleri sayesinde güvenle uyutabilirsiniz. Gelişimi koruyan ve sürdüren beşikler farklı modelleri ile de tarzınızı yansıtacak.


Konforlu Bebek Beşiği Modelleri ile Sağlıklı Uykular


Bebeklerin hassas vücutları için beşik seçimi son derece önemlidir. Onların rahatlığını ve güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak gerekir. Bu ürünler bir yandan tasarımları ile bebek odası dekorasyonuna yardımcı olurken konforlu yapıları ile bebeklerin en etkili uykuyu almasını da sağlar. Bebek beşikleri farklı modelleri ile çokça değişik konseptlerin oluşmasını kolaylaştırmaktadır. Metal ve ahşap başta olmak üzere çeşitli malzemelerden üretilen modelleri ile bu ürünler, bebek odası takımları ile uyum sağlayarak çok fonksiyonlu kullanıma sahip eşyalardır. Bu sayede de tek bir beşik oldukça farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Renkleri ile de her türlü mobilya ile uyumlu olup bebek gardıropları ile de bütünleşebilmektedir.


Bebeklerin Güvenliği İçin Tasarlanan Karyolalar


Unimet Alpas metal bebek karyolası da yine son dönemlerin en beğenilen bebek odası takımlarından biridir. Genişliği 70 cm derinliği 140 cm ve yüksekliği 95 cm boyutlarında olup bebeklere üst düzeyde bir uyku kalitesi sunmaktadır. Beşik modelleri arasında en sevilenlerden biri olup korkuluk aralıkları bebeğin sıkışması ya da herhangi bir kaza oluşmasını önlemek amacıyla üretilmektedir. Beşiğin uzun kenarları sökülebilir olduğu için ebeveyn yatağı yanında da kullanılabilir. Kullanışlı özelliği sayesinde bebek yatağı daima ebeveynlerinin yakınında olabilir. Derinliği ile bebeklerin beşikten tırmanıp düşme riskini ortadan kaldırıp çok daha güvenli bir şekilde uyku uyumasına yardımcı olur.


Farklı Tasarımlara Sahip Bebek Beşikleri


Bebek beşikleri kullanım şekillerine göre farklılaşmaktadır. Katlanabilen modeller çok daha dar alanlı çocuk odalarında fazladan alan yaratırken yine uzunluğu ayarlanabilir modeller bebeklerin gelişimine göre değiştirilip uzun yıllar kullanılabilir. Büyüyen beşik modelleri sayesinde boyu uzayan bebekleriniz için yeni bir yatak almak yerine halihazırda sahip olduğunuz ürünü uzatarak çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Yavrulu baza şeklinde de üretilebilen bu modeller sayesinde yatak büyütülüp çok daha geniş bir beşik haline getirilebilir. Bu modellerde beşik şifonyerleri de olduğu için bebeğinizin eşyalarını bu alanlarda muhafaza edebilirsiniz. Çekmeceli ürünler ayrıca fazladan depolama alanı sunmaktadır.


Dayanıklı Metal Karyolalar Sayesinde Uzun Süreli Kullanım


Metal bebek beşikleri güvenilir oldukları kadar dayanıklı olmalarıyla da dikkat çekmektedir. Tekzen beşik modellerinden biri olan Unimet yavrular iki metal karyola, ikiz yatak olarak da bilinmektedir. Altta saklanmış olan yatağı sayesinde hem alanı daraltmaz hem de açıldığından iki kişinin rahatlıkla uyuyabileceği alanı yaratır. Geniş boyutları ile uyurken çok daha rahat bir şekilde yatış pozisyonu alınmasını sağlar. Çocuk odası takımları arasında en kullanışlı ürünlerden biri olan yavrulu yataklar çokça avantajlı ürünlerdir. Çocuk sandalyeleri ve masaları ile de uyumlu olup dekorasyona yardımcı olmaktadır.


Uygun Fiyatlı Son Moda Ahşap Beşikler Tekzen’de!


Beşikler her yeni gün değişen modelleri ile farklı tarzları yansıtmaktadır. Bunlardan biri olan ahşap beşik modelleri bohem tarzını yansıtırken doğallığı da sunmaktadır. Ahşap renginin doğallığı bu beşiklere taşınarak bebeğinizin sağlığını ne denli düşündüğünüzü simgeleyecektir. Sallanan özellikleri ile bu ahşap beşikler çok daha kullanışlı hale gelmektedir. Dilerseniz beşik sallama aparatı sayesinde bebeğinizi uyuturken çok daha kolay bir şekilde derin uykuya yatırabilirsiniz. Farklı kullanımları ile avantajlı ve uygun fiyatlı beşik fiyatları için Tekzen’i inceleyebilir, fırsatları yakalayabilirsiniz.  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT