Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kartonpiyerler


En Uygun Fiyatlı Kartonpiyer ve Stropiyerler Tekzen’de!

"Tavan kaplamaları" içerisinde önemli bir role sahip olan kartonpiyer ve stropiyerler, en uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekler. İç duvar ve tavan birleşimine monte edilerek kullanılan kartonpiyer ürünleri, ev dekorasyonlarına estetik bir görünüm kazandırır. Köpük materyalden üretilerek karşınıza çıkan stropiyer ürünleri ise benzer bir kullanımı beraberinde getirir. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun olan "iç mekan duvar kaplamaları" modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Duvar Dekorasyonlarının Olmazsa Olmazı Kartonpiyer Çeşitleri

Lif ve kağıt parçalarının alçı ve tutkal eşliğinde birleştirilmesiyle üretilen kartonpiyer çeşitleri, duvar dekorasyonlarının olmazsa olmazıdır. Kapı, pencere ve dolap üstlerinde de kullanılabilen bu ürünler; kusursuz bir görünümü beraberinde getirir. Tavan ortalarında ve genellikle avizelerin yerleştiği konumda kullanılan "tavan göbekleri", en çok tercih edilen dekorlardan biridir. Alçı veya köpük olmak üzere iki seçenek ile sunulan kartonpiyer çeşitlerinin, boyut ve tasarım açısından farklılık gösteren modellere sahip olduğu görülür. "Tavan boyaları" ve tasarımı ile uyumlu bir şekilde bulabileceğiniz kartonpiyer modelleriyle kendi zevkinize ve ürünleri kullanacağınız iç mekanın tarzına uygun bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Tavan Dekorasyonunda Stropiyer Tercih Etmenin Avantajları

"İnşaat malzemeleri" içerisinde görebileceğiniz köpük materyalinden üretilen stropiyerler, tavan dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında en uygun alternatiftir. Bu ürünleri tercih etmenin birçok avantajı bulunur. Yapısında su bulunmadığı için zamanla herhangi bir renk değişimine uğramayan stropiyerler, banyolarda da güvenle kullanılabilir. Su ve nemden etkilenmemesinin yanı sıra hafif yapısı ile de ön plana çıkar. Köpük çıta ve gerekli diğer yardımcılar ile birlikte rahatlıkla tavan dekorasyonu oluşturabileceğiniz stropiyerler, zahmetsiz bir kullanımı beraberinde getirir.

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Kartonpiyer ve Stropiyer Modelleri

Düz ve desenli kartonpiyer ve stropiyer çeşitleri içerisinde kullanıcıların beğenisini kazanan modeller bulunur. "Kartonpiyer Desenli Ciçeklı- Dp117" modeli, yüksek yoğunlukta köpük materyali ile karşınıza çıkar. Kendiliğinden çiçek desenli olan bu seçenek, 2 metre uzunluğa ve 7x7 cm ölçülere sahiptir. Kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer model ise "Kartonpiyer A40-46" seçeneği olur. Bu model, düz ve modern tasarımıyla gözler önüne serilir. İçeriğindeki alçı veya köpük yapısına özgün renklere sahip olan kartonpiyer ve stropiyer modellerini "boya tabancaları" yardımı ile renklendirmeniz de mümkündür. Boya tabancalarını kullanırken temiz bir çalışma ortamı oluşturmak için "boya koruma örtüleri" ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kartonpiyer ve Stropiyer Fiyatları

Uygulama yöntemi açısından sunduğu kolaylık ve şık desenli görünümü ile tavan dekorasyonlarının vazgeçilmezi olmayı başaran kartonpiyer ve stropiyerler, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Marka, boyut ve tasarımlarına göre değişkenlik gösteren model fiyatları; geniş ürün yelpazesi içerisinde gözler önüne serilir. Bütçenize uygun kartonpiyer fiyatları için doğru adresiniz Tekzen olur. İhtiyacınıza uygun ölçü ve özelliklere sahip modellere yönelerek bütçe dostu bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Aradığınız Kartonpiyer ve Stropiyer Modelleri Tekzen’de!

Tavan kaplama ürünleriyle iç mekan dekorasyonlarınızı hareketlendirmek istiyorsanız kartonpiyer ve stropiyer modellerine göz atabilirsiniz. Duvar çıtası ve diğer yardımcılar ile kolayca sabitlenebilen bu ürünler, duvar görünümünü bütüncül bir hale getirir. Isı yalıtımı açısından da önemli bir role sahip olan bu ürünler; tavan, duvar ve tabanın kusursuz uyumunu yansıtmanıza yardımcı olur. Dilerseniz taban görünümünü zenginleştirmek için "laminat parkeler" ve diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Aradığınız kartonpiyer ve stropiyer modellerine uygun fiyatlarla ve yüksek kalite ile sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT