Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bu kategoride evinizdeki kapı ve duvarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kapı askısı çeşitlerini bulabilirsiniz. Evinizdeki fazla eşyaları, kaban mont gibi kıyafetleri, çantaları, havlu bornoz gibi banyo malzemelerini ve diğer eşyaları kolaylıkla asabileceğiniz kapı askıları, evinizde yer kaplamadan dağınıklığı önlüyor.

 

Dekoratif ve estetik görüntüsüyle duvar askıları, evinizin dekorasyonunda da modern bir çizgi yakalıyor. Her zevke hitap eden duvar askı modelleri, aynı zamanda evinize fonksiyonel çözümler sunuyor. Fazla eşyalarınızı evinizin dekorasyonuyla bütünleştirebilir, hızlı ve kolay kurulumu sayesinde bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

 

Kapı arkası askılık çeşitleri, özellikle yatak odasında dağınıklığa son veriyor ve eşyalarınızı toplarken en büyük yardımcınız oluyor. Paslanmaz malzemesi sayesinde dilediğiniz her odada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kıyafet ve çanta gibi evde dağınıklık yaratan eşyalarınızı, kapı ve duvar askıları sayesinde düzenli tutabilirsiniz. Kolay ve hızlı kurulumu sayesinde evinizde hemen düzenli bir görüntü oluşturabilir aynı zamanda evinize estetik bir dokunuş getirebilirsiniz.

 

Kapı duvar askısı, yatak odasında, oturma odasında veya çocuk odasında kullanabileceğiniz gibi, dağınıklığın en çok olduğu mutfakta da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Duvar askıları, göz önünde olmasını istediğiniz, kolay ulaşabileceğiniz eşyalarınız için özellikle mutfakta size fonksiyonel bir çözüm sunuyor. El bezi, havlu, önlük gibi eşyalarınıza duvar askıları sayesinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi, mutfağınızda da düzen yaratabilirsiniz.

 

Eşyaların oldukça fazla olduğu banyoda da kapı ve duvar askıları en büyük yardımcınız oluyor. Havlu, bornoz gibi eşyalarınız kolay ulaşılabilir ve estetik bir görüntü ile banyonuzun temizlik ve düzenine uyum sağlıyor.

 

Evinizde alandan tasarruf ederken modern bir görüntü sağlayan kapı duvar askısı, eşyalarınızı organize ediyor, basit kurulumu ile size fonksiyonel çözümler sunuyor ve evinize estetik bir dokunuş yapıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT