Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bebeğinizin değişen ihtiyaçlarına cevap vermek, hem size hem bebeğinize seyahatlerinizde konfor sunmak amacıyla tasarlanmış kanguru modelleri, oto koltukları, oto yükselticileri kanguru ve portbebe kategorisinde yer alıyor.


Alanında uzman markalardan; Baby2Go, Britax – Römer, Chicco, Moje, Sevi Bebe, Stylo, Tripper tarafından üretilen, her yaş grubu için oto koltuğu modelleri, portbebe ile oto koltuğu aksesuarları Tekzen güvencesiyle ihtiyacınıza ve beğeninize sunuluyor.


Yıkanabilir kumaşa, çift taraflı ayar sistemine ve farklı pozisyonlarda kullanım elverişliliğine sahip oto koltuğu modelleri pratik, hafif ve dinamik tasarımları ile seyahatlerinizde oldukça kullanışlı olacaktır. Oto koltukları bebeğinizin kilosuna uygun şekilde 36 kilograma kadar seçenek sunuyor. Bu kategori altında inceleyebileceğiniz kanguru çeşitleri anne ve babaların hayatını kolaylaştırmak ve bebekle olan özel anların artırılmasını sağlamak için tasarlanmış. Bebek sırt desteği aynı zamanda yumuşak ve rahat yatış sağlayan; yıkanabilir kumaşa sahip; emniyet kemeri ve rüzgar siperliği olan kanguru modellerini burada bulabilirsiniz.


Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılabilen, hafif dizayn edilmiş, farklı taşıma pozisyonlarına sahip, ekstra güvenlikli açma ve kapama mekanizmaları olan, nefes alan kumaştan üretilmiş, tüm bedenlere uygun ve kolay giyilme özelliğine sahip, hem bebeğin hem anne babaların kollarını rahatça hareket ettirebilmelerini sağlayan kanguru modelleri bebeğinizle geçirdiğiniz saatlerde oldukça işlevsel olacaktır. Komple yıkanabilir ve kolay temizlenebilir özellikleriyle, ekstra güçlendirilmiş taşıma saplarıyla, özel kumaşlarıyla portbebeler de bu kategori altında inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ana kucağı & oto koltuğu kategorisi altında bulunan portbebeler arasından siz de bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilir, ürünün detaylarını ve özelliklerini görebilir ve tercih ettiğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT