Toplam 45 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Jimnastik


Atlama Kasası A.K.016
Atlama Kasası A.K.016
Temin Edilemiyor
Sıçrama Aleti S.A.017
Sıçrama Aleti S.A.017
Temin Edilemiyor
İp Merdiven İ.P.070
İp Merdiven İ.P.070
Temin Edilemiyor
Tırmanma Grubu T.G.073
Tırmanma Grubu T.G.073
Temin Edilemiyor
Aerobik Minderi A.M.030
Aerobik Minderi A.M.030
Temin Edilemiyor

Spor yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz basketboldan voleybola, masa tenisinden yüzmeye pek çok spor dalına ait aklınıza gelebilecek hemen her ürünü bulabileceğiniz spor branşları kategorisinin altında yer alan jimnastik kategorisinde bu sporla profesyonel ya da amatör olarak ilgilenen herkesin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli malzemeden üretilmiş, kolay taşınabilir ve işlevsel jimnastik aletleri yer alıyor.


Denge ve kondisyon güçlendirme egzersizlerinizde güvenliğiniz ve konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz birinci sınıf malzemeden üretilmiş profesyonel paralel jimnastik barı, tırmanma grubu, sıçrama aleti, trambolin, ahşap halka, step tahtası, atlama kasası, tırmanma halatı gibi başlangıç seviyesinden profesyonele spor malzemeleri bu kategoride sizlere sunuluyor.


Jimnastik malzemeleri içerisinde inceleyebileceğiniz jimnastik minderi kültürfizik hareketleri için sizlere güvenli bir ortam sağlıyor. Bununla birlikte özel egzersiz hareketleri için puf minder, aerobik minderi, yarı silindir puf minder ya da üçgen puf minder gibi farklı tasarımlara sahip minderleri de tercih etmek isteyebilirsiniz. 


Kayın ağacından yapılmış 24 cm çapındaki ahşap halka ile egzersizlerinizi güvenle gerçekleştirebilir, profesyonel kulplu atlama beygiri ile çalışmalarınızı profesyonel olarak sürdürebilirsiniz.


Birinci sınıf çam ağacından kusursuz bir işçilikle üretilen tırmanma merdiveni ile beden denetiminizi ve kondisyonunuzu artırmaya yönelik egzersizleri yapabilirsiniz. Aynı şekilde birinci kalite çam ağacından üretilen ve TSE onaylı profil üzerine eloksallı boya ile boyanan denge aleti, esneklik ve eşgüdümü artırmaya yönelik egzersiz hareketleri için ideal bir platform olarak sizlere sunuluyor. 5 metre yüksekliğe kadar bağımsız olarak ayarlanabilen ayaklarıyla denge aleti zorluk ve riski kademeli artırmaya imkan veriyor. Böylece seviyenizi tespit edebilir ve gelişiminizi takip edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT