Toplam 61 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

İçecekler


Yaşamın daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde devam edebilmesi için doğru beslenme insan hayatında çok büyük bir rol oynuyor. İnsan hayatının devamı için gereken unsurlar arasında, içecekler kategorisi en önemli besin kaynaklarının başında yer alıyor. Bu kategoride günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanan keçi sütü dikkat çekiyor.


Ürün, anne sütüne en yakın besin kaynağı olarak kabul ediliyor ve kazein proteini açısından zengin bir içeriğe sahip olduğu belirtiliyor. Bileşim değerleri açısından aynı kategorideki diğer besinlerle benzerlik gösterse de kalsiyum oranının diğer ürünlerden daha fazla olduğu araştırmacılar tarafından ifade ediliyor.


A vitamini açısından zengin bir kaynak olan bu besin, içerdiği kalsiyum oranı sebebiyle bebek gelişimini destekleyici bir gıda olarak görülüyor. Bebek maması yapımı için ideal bir besin kaynağı olarak kabul edilen ürün, benzerlerine göre  iki kat daha fazla A vitamini içeriyor. Alkali içecekler grubuna dahil edilen ve mide asidini çok daha iyi nötralize eden ürün bu sayede oluşabilecek mide rahatsızlıklarının önüne geçiyor.


Kısa zincirli yağ asitleri olarak kabul edilen bileşenlerce zengin olan bu besin kaynağı, sindirim açısından yeterli gelişme göstermeyen ya da sindirim zorluğu çeken bebekler ve yetişkinler için önemli bir kaynak haline geliyor. Asitsiz içecekler kategorisinde yer alan bu ürün, kilo aldırmıyor ve yağ depolanmasının da önüne geçiyor.


Doğru beslenmenin çok önemli olduğu günümüz dünyasında, yapılan araştırmalar sonucu birçok faydası olduğu ortaya çıkan, organik olarak sertifikalandırılmış bu ürün, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile en taze haliyle sofralarınızda yerini alıyor. 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT