}
Toplam 49 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Hava Pompaları


Aracınız için Hava Pompası Modelleri Tekzen'de!

Basınçlı şekilde hava pompalamanıza yardımcı olan hava pompası, lastiklerinizi ve diğer şişme ürünlerinizi şişirmenizi sağlayan ürünlerdendir. Araçlarda yer alması ise lastiklerinizin başına olası kazalar gelmesi durumunda sizlere acil yardım imkanı sağlamaktır. Oto lastik ürünleri arasında bulunan ve fonksiyonel yapılarıyla kurtarıcı özellik gösteren bu araçlar farklı alanlarda da kullanılmaya elverişlidir.

Hava ve Basınç Ölçer Seçenekleri ile Kontrollerinizi Yapın

Michelin MC12293 99PSI dijital lastik basınç ve derinlik ölçer, büyük küçük fark etmeksizin tüm araçlarda yer alan lastiklerin hava basınç değerlerini ölçmeye yaramaktadır. Basınç değerlerini ölçebilmesine ek olarak lastiklerin diş derinliklerini de ölçebilen bu ürünler yasal standartlarda zorunlu tutulan ölçüleri karşılayıp karşılamadığınızı da anlamanıza yardımcı olmaktadır. Lastik hava ölçer lastiklerinizde yer alan aşınmaların minimuma inmesine yardımcı olmakta ve sizlere güvenli, konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Oldukça küçük olması sayesinde rahatlıkla taşınmakta ve muhafaza edilmektedir. Dijital lastik basınç göstergesi sayesinde rahatlıkla en küçük değerleri bile fark edebilir, aydınlatma ve LED ekranı ile de bu değerleri kolaylıkla okuyabilirsiniz.

Hava Pompası Dijital Seçenekleri Tekzen’de!

KOBB KB300 12Volt/220Volt 160 PSI Dijital Basınç Göstergeli Lastik e Yatak Şişirme Pompası elektrik bulunan hemen her ortamda çalışabilmektedir. Bir dakika kadar kısa bir süre içerisinde 15 litreye yakın hava basma özelliği sayesinde oldukça yüksek performanslı ve verimli bir kullanım sağlamaktadır. Elektrikli hava pompası kategorisinde en üst noktalarda yer alan bu ürün şişirilmesi gereken her şeyi kısa bir sürede şişirebilmekte, buna ek olarak hava dolu ürünlerin ise vakumlama prensibi sayesinde hızlı söndürebilmektedir. LED göstergeleri sayesinde karanlıkta dahi çalışabilen bu ürünler üç farklı şişirme ucu ile fonksiyonel kullanım sağlamaktadır.

Hava Pompası Modelleri En Kullanışlı Halleriyle

Basınç göstergeli ayak pompası ise daha hassas ürünlerin şişirilmesi esnasında tercih edilmekte, pedal yardımıyla şişirme işlemi sağlanmaktadır. Tabanında yer alan kauçuk kaplama sayesinde yere sabitlenebilmekte, kaymadan her zeminde kullanılabilmektedir. Bu modellerdeki lastik şişirme pompası elektriğin olmadığı alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmekte, kamp gibi yerlerde kurtarıcı özellik göstermektedir. Daha yavaş ve az basınç kullanarak şişirmek istediğiniz ürünler ayak pompası yardımıyla şişirebilirsiniz.

Hava Pompası Fonksiyonları ve Gelişmiş Seçenekleri

Dijital göstergelere sahip hava pompaları gibi analog göstergeli hava pompası modelleri de özellikle hassas ölçümler esnasında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Her an kullanıma hazır şekilde bekleyen lastik şişirme kompresörü ergonomik ve kompakt bir yapıya sahip olmasıyla da çokça tercih edilmektedir. Lastiklerin, yatakların ve daha pek çok hava ile şişen eşyanın şişirilmesine yardımcı olan şarjlı hava pompası seçenekleri içerisinde pek çok ihtiyaca hitap eden ürün bulunmaktadır. İnsan gücü ile şişirilmesi uzun süren ve yorucu olan her şey için rahatlıkla hava pompası kullanılabilmektedir.

Hava Pompası ve Diğer Oto Aksesuarları

Oto aksesuar ürünleri aracınız içerisinde yer almasını isteyeceğiniz ve ihtiyacınız olan pek çok ürünün sizlerle buluşturulması için oluşturulan kategoridir. Araçlarınızın hem içerisinde hem dış kısmında kullanmaktan zevk alacağınız, kendi zevkinize uygun pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Hem gelişmiş fonksiyonları hem de estetik tasarımları ile ön plana çıkan aksesuarların tamamı ve daha fazlası Tekzen ürünler arasında sizlerle buluşturuluyor. Araç içi veya araç dışı aksesuar ürünleri fark etmeksizin aracınız için en uygun ürünleri kaliteni adresi Tekzen’de bulabilirsiniz. İç kaplamalar, filmler, dış kaplamalar, lastik yanakları gibi birbirinden farklı pek çok ürün çeşitli fiyat seçenekleri ile Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT