Toplam 85 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Güneş Enerji Sistemleri


Elektrikle çalışan aydınlatma ürünlerinin dışında, güneş enerjisi ile çalışan ürünler solar enerji kategorisinde sizlere sunuluyor. Güneş enerji sistemleri, güneş kollektörleri, oyuncak ve eğitim setleri, özel tasarım ürünler, solar aydınlatma, solar elektronik, solar mangallar, solar sulama sistemleri bölümlerinde bulacağınız farklı ürünler ile doğayı kirletmeden enerji elde edebilirsiniz.

 

Özellikle güneş enerji sistemleri altında yer alan güneş panellerini evinizin çatısına kurarak kendi elektriğinizi üretebilirsiniz. Güneş enerji panelleri arasından taşınabilir panel çeşitlerini tercih ederek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Güneş kollektörleri arasında ise kapalı devre, basınçlı sistemle şamandırasız çalışan farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Solar aydınlatma ürünlerinde ise bahçe aydınlatma araçları, fenerler, kamp feneri çeşitleri, dekoratif bahçe ürünleri gibi ürünlere ulaşabilirsiniz. Bahçe ürünlerinin yanında güneş enerjisi ile çalışan mangalları da kategoride bulabilir, solar sulama sistemlerini de bu bölümden inceleyebilirsiniz.

 

Güneş enerjisi ile çalışan özel tasarım ürünlerde ise solar led anahtarlıklar, köstebek ve fare savarlar,solar şarjlı, ışıklı kapı numarası gibi ilginç ürünler ve saat veya sırt çantası gibi kişisel ürünler bulunuyor. Kişisel ürünler arasında hem dekoratif ürünler hem de eğitimsel amaçla tasarlanmış ürünler yer alıyor. Özellikle oyuncak ve eğitim setleri arasında bulunan deney setleri ile çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Solar enerji ürünleri arasında yer alan solar elektronik bölümünde ise güneş enerjisi ile çalışan masa saatleri ve tıraş makinesi gibi ürünlere ulaşabilirsiniz. Elektronik ürünler arasında National Geographic gibi ünlü markaların şarj cihazlarını kamp yaparken kullanılabilirsiniz. Bu ürünleri Ezinç, Agromak, SolarZen, Tekzen, Bresser, Bushnell, None gibi solar enerji markaları arasından satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT