Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Güç ve Dayanıklılık Sağlayacak Ürünler

Multipower vücut geliştirmek için çalışan sporcular tarafından tercih edilen bir Alman markasıdır. Aminoasit kombineleri, özel hazırlanmış protein ve karbonhidrat bileşimlerinden ve besin özleri ile hazırlanmış içecek tozlarıdır. Tekzen.com üzerinden bu markaya ait birçok ürün bulabilirsiniz.

Güç ve Dayanıklılık Sağlayacak Besin Takviyeleri Nelerdir?

Olimp vücut geliştiriciler için besin takviyesi sağlayan mineral ve vitamin içeren üründür. Ürün içinde vücut için gerekli olan B vitaminlerinden B1, B2, B6, B12 ve A, D, E, C vitaminleri bulunur. Vitaminlerin yanı sıra magnezyum, potasyum, sodyum, demir ve kalsiyum gibi mineralleri içerir. Ürünü tekzen.com üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Hücresel metabolik reaksiyonlar için gerekli olan vitaminler ve kimyasal dengesinin devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu mineralleri vücut geliştirmek isteyenler daha çok ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçlarını çoğu zaman uyguladıkları diyetlerle yeterince alamamaktadırlar. Bundan dolayı dışarıdan besin takviyeleri gereklidir.

ZMA nedir ve ne işe yarar?

ZMA, çinko monometiyonin / aspartat, magnezyum aspartat ve B6 vitamini kombinasyonu olan bir üründür. ZMA'nın kasların toparlanmasını, kas büyümesini ve gücünü artırmak için kullanılabileceği gibi yağ kaybına yardımcı olmak için etkili bir takviye olduğu klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Vücut geliştirme de mineral ihtiyacını karşılar.

ZMA kapsül halinde olarak tekzen.com mağazalarında bulabilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonuncu herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Başlangıç seviyesindeki bireyler için önerilmez. Ancak orta ve ileri düzey sporcular için sabah kahvaltılarıyla birlikte bir tane almaları uygun olur.

Multipower Multicarbon Gel Nedir?

Multipower toz veya kapsül formlarından farklı olarak da jel formundadır. Koşu ve bisiklet gibi dayanıklılık gerektiren spor dallarında daha çok tercih edilir. Multipower sporcuların karbonhidrat depolarını arttırmak ve antrenman boyunca tükettiği karbonhidrat ve elektrolit bileşenlerini hızla geri kazanmasını sağlamak için kullanılan bir ürünüdür.

Ürünü başlangıç, orta ve ileri seviyelerde kullanabilirsiniz. Başlangıç Seviyesindeki sporcular için Antrenmandan önce ve sonrasında her 45 dakikada bir jeli 200 ml su ile karıştırıp içebileceğiniz bir takviye üründür. Ürün içinde domuz yağı veya katkı maddesi, koruyucu maddesi, aspartan, tatlandırıcı içermez.

Vitargo nedir ve ne işe yarar?

Vitargo glikojen depoları için gerekli olan besin takviyelerini sağlayan bir besin takviyesine sahiptir. Bundan dolayı birçok sporcu tarafından tercih ediliyor. İsveç markası olan ürün, toz halinde tekzen.com mağazalarında bulmanız mümkündür. Başlangıç seviyesindeki sporcular için önerilmez.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT