Toplam 60 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Gıda Saklama Kapları


Plastik Kapaklı Kasa No:3 BO437
Plastik Kapaklı Kasa No:3 BO437
Sadece Mağazada
279,90 TL
Kapaklı Kasa No:12
Kapaklı Kasa No:12
Temin Edilemiyor
Lüx Plastik L-397 Elma Saklama Kabı
Lüx Plastik L-397 Elma Saklama Kabı
Sadece Mağazada
34,99 TL
Lüx L-406 Panda Beslenme Kabı
Lüx L-406 Panda Beslenme Kabı
Sadece Mağazada
30,99 TL
Lüx L-408 İkili Beslenme Kabı
Lüx L-408 İkili Beslenme Kabı
Sadece Mağazada
59,99 TL
Lüx L-410 Smart Saklama Kabı
Lüx L-410 Smart Saklama Kabı
Sadece Mağazada
32,99 TL
Saklama Kabı Köşeli NO:3-BO 805
Saklama Kabı Köşeli NO:3-BO 805
Sadece Mağazada
189,90 TL
Mikrodalga Kabı-BO 862
Mikrodalga Kabı-BO 862
Sadece Mağazada
329,90 TL

En İşlevsel Saklama Kabı Modelleri Tekzen'de!

Saklama kabı ürünleri gündelik hayatı kolaylaştıran ve sevilerek kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Gıda saklama kabı modelleri sayesinde gerek çiğ gerekse de pişmiş besinleri ideal tüketim ömrü boyunca sağlıklı ve güvenli şekilde muhafaza etme şansını yakalayabilirsiniz. Saklama kabı ürünleri kolay taşınabilir özelliği sayesinde de özellikle okula, işe veya seyahate giden kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Plastik saklama kabı ürünleri kolaylıkla temizlenebilir. Farklı renk seçenekleri, geniş iç hacmi ve çift saplı tasarımıyla Parex Sepetto Piknik Sepeti 1909924 ile piknik ve seyahatlerde yiyecek ve içeceklerinizi rahatça taşıyabilir, Tekzen farkıyla edindiğiniz saklama kaplarıyla keyfinizi katlama şansı elde edebilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Özellikleri En Kaliteli Saklama Kapları

Yemek saklama kabı modelleri modern yaşamın koşturmacasında hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer almaktadır. Kolay taşınabilir ve temizlenebilir olmasının yanı sıra hijyenik ve pratik yönleriyle de kullanıcıların beğenisini toplayan saklama kabı modelleri çeşitli tasarımlarıyla da farklı zevklere hitap etmeyi amaçlar. Şeffaf saklama kabı modelleri ve renkli veya desenli saklama kapları yediden yetmişe pek çok kişinin kullanımına uygundur. Paşabahçe Plastik Kapak Çiçekli Saklama Kabı modelleri ile ister çiğ isterse de pişmiş besinleri Tekzen farkıyla güvenle buzdolabında veya derin dondurucuda muhafaza edebilir; okul, iş yeri veya seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Küçüklü Büyüklü Boyutlu Pratik Saklama Kabı Modelleri

Plastik erzak kabı modelleri hem çiğ hem de pişmiş gıdaları muhafaza etmek üzere tasarlanmış ürünler arasında yer alır. Yoğun tempolu günlerde mutfağın en büyük yardımcısı olan en kaliteli bu ürünlerin her birisi sizlere yardımcı olmaktadır. Plastik saklama kabı büyük boy modelleriyle yiyeceklerin tazeliğini uzun süre koruma şansı elde edebilirsiniz. Saklama kaplarının yanı sıra bulaşık sepetleri ve kaşıklıklar da hayatı kolaylaştıran eşyalar olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Çekmece içi veya tezgah üstü kaşıklık modelleri sayesinde çatal, kaşık ve bıçaklar düzenli şekilde organize edilir. Tezgah üstüne yerleştirilmek üzere tasarlanan bulaşık sepetleri , yıkanan bulaşıkların kısa sürede kurumasına olanak tanımaktadır.

Saklama Kabı Modelleri ve Kullanım Alanları

Saklama kabı modelleri; pratik kullanımı, hijyenik tasarımı, kolay taşınabilir ve temizlenebilir nitelikleriyle yediden yetmişe tüm kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Kilitli saklama kabı modelleri sayesinde gerek pişmiş gerekse de çiğ besinler tazeliğini uzun süre muhafaza etme şansı elde eder. Saklama kabı ürünleri okula giden öğrenciler, işe giden çalışanlar ve seyahate çıkan yolcular tarafından sıklıkla tercih edilir. Saklama kabına konulan besinler buzdolabında veya derin dondurucuda rahatlıkla saklanabilir. ekmeklikler de mutfaktaki işi kolaylaştıran ve saklama kaplarının işlevini tamamlayan eşyalar arasında yer almaktadır. Kutu veya sepet şeklindeki ekmeklik ürünleri ve Tekzen farkıyla sofralarınıza şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Çeşitli Tasarımlarıyla Saklama Kabı ve Tamamlayıcı Ürünler

Gündelik hayatı pratik hale getiren saklama kabı ve mutfak eşyaları her dönem sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Buzdolabı saklama kabı modelleri sayesinde çiğ ve pişmiş besinler tazeliğini uzun süre korumaktadır. Çeşitli boyutlarıyla kavanozlar özellikle kuru gıda ve bakliyat saklamasında ön plana çıkar. Üç veya dört katlı sebzelikler ise kavanoz, kap ve sebzeleri korumada Tekzen farkıyla tercih edilir.

Hayatı Kolaylaştıran Özgün Tasarımlarıyla En Uygun Fiyatlı Saklama Kabı Modelleri İçin Tekzen

Tekzen’in kalite ve konforu birleştiren saklama kabı ürünleri, mutfak işlerini pratik ve hızlı hale getirmeyi amaçlar. Mutfaktaki yardımcı ürünlerin başını çeken saklama kaplarını çeşitli kavanozların konulabileceği mutfak rafı ve folyoluklar , buz ve şampanya kovaları takip etmektedir. Değişik tasarımlarıyla ön plana çıkan saklama kabı ve yardımcı ürünler aynı zamanda sofraları tamamlayan dekoratif ürünler olarak da tercih edilir hale gelmiştir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT