Toplam 111 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Genç Odası Setleri


Genç odası için uygun mobilyalar, genç odası setleri kategorisinde sizlere sunuluyor. Farklı parçalardan oluşan setler arasında çocuklara ve yetişkinlere hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Şifonyer, gardırop, çalışma masası, karyola, komidin, kitaplık ve sehpa gibi parçalardan oluşan setlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, ürün ebatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Modelleri ve özellikleri birbirinden farklı olan genç odası takımlarını inceleyebilirsiniz. Setler arasında araba temalı karyola ve karyola ile uyumlu mobilyalara sahip ürünler özellikle erkek çocukların ilgisini çekiyor. Kırmızı, beyaz ve siyah ağırlıklı arabalı setler dışında küçük çocuklar için sevimli desenlerin kullanıldığı takımlar hem kız hem de erkek çocuklara hitap ediyor. Kız çocukları için ise prenses temalı pembe ve mor gibi renk tonlarında takımlara ulaşabilirsiniz. Yetişkinlere hitap eden genç odası takımlarında ise şık ve modern tasarımlar bulunuyor. Geniş gardırobu ve beş çekmeceli şifonyeri olan kullanışlı setler arasında ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Siyah, kahverengi ve beyaz gibi farklı renklerin birlikte kullanıldığı takımlarda; sehpası, çalışma sandalyesi, masası ve kitaplığı ile satılan ürünlere de ulaşabilirsiniz.

 

Farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilen genç odası tasarımları arasında tek tek satılan ürünleri de bulabilir, kendi kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Tek satılan ürünlerden çalışma masası, çalışma sandalyesi ve kitaplıktan oluşan setleri inceleyebilirsiniz. Özellikle öğrenciler için ideal olan çalışma gruplarında farklı ebatlarda ürünleri bulabilir, aynı zamanda modelleri farklı ürünlerden odanızın dekoruna uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Genç odası setleri kategorisindeki ürünleri Adore, Alpino, Avensis, BOO Mobilya, Dakron, Dessenti, Fly, Minar, Mobetto, Mobika, Mobusta, Mubu, Palm ranza, Sanal Mobilya, Unimet gibi markalardan temin edebilir, Tekzen kalitesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT