}
Toplam 33 üründen, 1-33 arası gösteriliyor.

Genç Odası Karyolaları


Mobilya ve Genç Odası kategorilerinin altında bulunan Genç Odası Karyolaları bölümünde genç odası içinde kullanabileceğiniz birbirinden dayanıklı ve şık karyola çeşitlerini görebilirsiniz. Alpino, Minar, Palm Ranza ve Kenyap gibi lider üretici firmaların sizler için özel olarak tasarladığı karyola modelleri bu bölümde beğeninize sunulmuştur.


Karyola modellerinin gövdeleri; çevreye ve karyolayı kullanacak genç aile üyelerinizin sağlığına zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen E1 kalite standardındaki malzemelerden üretilmiştir. Dilerseniz metal, dilerseniz suntalam ya da yonga levhadan üretilmiş sağlam gövdeli karyolaları tercih edebilir, ürünü yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.


Genç odası takımınıza uyum sağlayacak farklı renklerdeki genç odası karyolaları genç odası dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olur. Her bütçeye ve zevke hitap eden genç odası karyola modellerini bulabileceğiniz bölümdeki ürünlerin üzerine tıkladığınızda karyola boyutlarını ve üretildiği malzemeleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Genç odası karyolaları fırınlanmış boya ve koruma ile renklendirilmiş demirleri sayesinde solmaz, soyulmaz ve şık görünümü ile yıllarca parlaklığını korur. Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumunu kolayca yapabilmeniz için kurulum sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bağlantı aparatı ve kurulum şeması ürünle birlikte gönderilir.


Ayrıca bağlantı aparatları yerine evinizde bulunan basit el aletleriyle de kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Genç odasında kullanacağınız karyolalar yıllar sonra bile dayanıklılığı ve sağlam malzemelerden üretilmiş olması sayesinde kullanılabilir. Çeşitli ölçülerde yataklarla uyum sağlayan modellerin ölçülerini öğrenerek evinizdeki genç odası mimarisi için en uygun modeli belirleyebilirsiniz.


Genç odası karyolaları sizin için Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünü güvenle, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT