Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Gaz ve Toz Maskeleri


Gaz ve Toz Maskeleri

İş güvenliği malzemeleri için vazgeçilmez ekipmanlardan biri olan gaz ve toz maskeleri hem profesyonel ustalar hem de ev kullanıcılarına sağlıklı uygulamalar yapma olanağı veriyor. Hem solunum sistemi sağlığının korunması hem de yapı uygulamalarının kolaylaşması için birbirinden farklı çeşit ve fiyatlarda gaz maskesi ve toz maskesi satın alabilirsiniz.


Yapılacak uygulamanın özelliğine göre ortam için gerekli olan ürünü seçerken ürün yapısının yarım veya tam olmasına, ortamdaki zararlı maddenin kimyasal veya fiziksel yapısına, tek veya çok kullanımlık olmasına, ortam kirliliği ve nemine, nefes alma direncini minimize etmesine, yüz bölgesine tam oturmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca soluk alıp verme konforunun en iyi düzeyde olması için ventilli ürünler seçilebilir.


Ortamdaki solunum tehlikelerine göre ürünlerin kullanım alanları geniş bir yayılım gösterir. Gaz ve toz maskesi özellikleri açısından bakıldığında bu ürünlerin amaca göre seçilmesi gerekir. Üründe kullanılan filtre tipi ortamda bulunan tehlikeye göre seçilir. Tehlikenin miktarına göre de ürünlerdeki koruyuculuk düzeyi P1, P2 ve P3 şeklinde sınıflandırılır. Genel kullanımı oluşturan P1 tip korunma ürünleri daha çok havadaki ince partiküllere karşı kullanılırken P2 tip korunma ürünleri kimyasallara karşı kullanılmaktadır. P3 tip ürünler ise yüksek seviyeli korumaya sahiptirler ve sağlık alanı dâhil olmak üzere maksimum güvenlik sağlamak üzere kullanılır.


Hırdavat & El Aletleri reyonunda bulabileceğiniz ürünler, her bütçeye uygun geniş bir gaz ve toz maskesi fiyatı aralığında sunulmaktadır. Ayrıca ileri seviye ürünlerde buhar, sis, metal dumanı, amonyak gazı için kullanılan yedek filtreleri de kolaylıkla bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT