Toplam 63 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Gaz ve Toz Maskeleri


Gaz ve Toz Maskeleri Kategorisinin Çok Satanları

Kişisel Hijyen İçin En İyi Gaz, Toz ve Cerrahi Maskeler Tekzen'de!

Toz ve gaz maskeleri, yüksek toz oranı ve zararlı kimyasal maddelerin yoğun olduğu iş alanlarında kişilerin sağlığı korumak amacıyla kullanılan kişisel hijyen malzemeleri arasında yer alır. İş güvenliği için son derece önemli bir etkiye sahip olan bu maskelere Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanım alanına göre farklı çalışma prensiplerine sahip olan maske çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Maskeleri doğru bir şekilde kullanabilmek için maskelerin üzerinde yer alan kullanım bilgilerini takip edebilirsiniz. Gaz ve toz maskeleri fiyatları özelliklerine ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Hastanelerde ve ilaç endüstrisinde kullanılan cerrahi maske çeşitleri esnek ve yumuşak yapılara sahiptir. Rahatlıkla nefes alıp vermenize olanak sağlayan bu maskelerde bulunan lastikler kulağınızı rahatsız etmez. Yüze tam olarak uyum sağlayan Maske Ultrasonic 3 Katlı 500'lü seçeneği ile avantajlı bir kullanım sunar. Kullanımı rahat olan Bağcıklı Cerrahi Maske Renkli 50'li ürün seçeneği ise hipoalerjenik olması ile dikkat çeker. Birçok iş alanında kullanılan maske çeşitleri arasından kullanım alanınıza uygun maskeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu ürünleri ve daha fazlasını inceleyerek maske fiyatları ve özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz.

Gaz ve Toz Maskelerinin Özellikleri

Zararlı kimyasal gazlardan korunmanıza yardımcı olan gaz maskesi konforlu bir kullanım sunar. Ortamda bulunan toz ve zararlı maddeleri solumanızı önleyen bu ürünlerin kullanacağınız ortama göre farklı birçok çeşidi vardır. Geniş ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun gaz maskesini tercih edebilirsiniz. Toz, duman ve sis gibi alanlarda kullanım için ideal olan toz maskesi, zararlı olmayan parçacıklara karşı rahatlık sağlar. Her yüze uyum sağlayan bu maskeler, hafif tasarımları ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun maske çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. İnşaat alanlarında kullanılan inşaat maskesi iş güvenliği açısından oldukça önemlidir. Zararlı gazlara karşı üst düzey koruma sunan gaz maskelerini doğru bir şekilde yerleştirerek konforlu ve güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun maske seçerek etkili ve verimli bir korumaya sahip olabilirsiniz. Toz maskesi ve gaz maskelerinin kullanım süreleri farklılık gösterir. İş güvenliği malzemeleri arasında yer alan maske çeşitleri ve maskelerin özelliklerini Tekzen ile yakından keşfedebilirsiniz.

Konforlu Tasarımlara Sahip Gaz ve Toz Maskeleri

Çalışma ortamınıza uygun bir koruyucu maske tercih ederek kendinizi etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Korunmanız gereken gaz ya da toz türüne göre bir ürün seçerek sağlığa zarar verebilecek maddelerden konforlu bir şekilde uzak kalabilirsiniz. Kimya, otomotiv ve inşaat gibi sektörlerde koruyucu ve güvenlik maskesi kullanımı oldukça önemlidir. Toz ve kimyasal maddelerden etkilenmenizi önleyen bu ürünler üst düzey performans sunar. Farklı renk, tasarım ve özelliklerde seçenekleri bulunan maskeler arasından ihtiyacınıza ve çalıştığınız alana en uygun olan ürünü tercih ederek, etkili bir koruma elde edebilirsiniz. Ürünlerde yer alan açıklamalara göre maskelerinizi yenileyebilirsiniz. Kullanılan ortama ve maskenin özelliğine göre maskelerin kullanım süresi değişiklik gösterir. Bu nedenle maskeleri verimli ve etkili kullanmak için ürünlerdeki bilgilendirmeleri takip edebilirsiniz. Birçok meslek grubunun ihtiyaç duyduğu maskelerin farklı amaçlar için üretilen model seçenekleri bulunur. Solunum yollarını korumak için tasarlanan ventilli ve filtreli maskeler konforlu bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra dayanıklı malzemelerden üretilen maskeler sayesinde geniş ve net bir görüş açısına sahip olabilirsiniz. Kumaştan üretilen maskeleri katlayabilir ve kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sunan Gaz ve Toz Maskeleri

Hava beslemeli ve hava beslemesiz olarak iki farklı çeşide sahip gaz maskeleri güvenli ve konforlu bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra yarım yüz ve tam yüz olarak iki farklı stilde modeli bulunur. Tam yüz maskeleri bütün yüzünüzü kapatır. Yarım yüz maskeleri ise sadece burun, çene ve ağız bölgenizi kapatır. Sağlığa zararlı maddelerden korunmanıza yardımcı olan hava beslemesiz gaz maskeleri pratik bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra korunaklı bir sisteme sahip olan hava beslemeli Tekzen maske modelleri üst düzey bir koruma sunar. Özel filtre sistemleri sayesinde havayı filtreleyerek temiz hava oluşturur. Hava beslemeli modeller daha çok çalışma alanları için uygundur. Kişisel kullanım için hava beslemesiz modeller daha uygun bir kullanım sunar. Tekzen sayesinde görüntüleyebileceğiniz koruyucu maske tavsiye ve beğenilerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan Ege 501 FFP1 NR D Ventilli Toz Maskesi çeşitlerini katlayarak muhafaza edebilirsiniz. Fonksiyonel bir kullanım sunan bu ürünler gıda, temizlik ve tekstil gibi birçok sektörde kullanılır. Yüksek performans sunan Ege 700 FFP3 NR D Ventilsiz Toz Maskesi 10 Adet ürün çeşitleri geniş görüş açısını destekleyen tasarımlara sahiptir. Dayanıklı iç yapısı sayesinde içe çökmeye sebep olmayan bu ürünler uzun süreli kullanım için idealdir.

Üst Düzey Koruma Sağlayan Gaz, Toz ve Cerrahi Maske Çeşitleri

Hastanelerde ve ilaç endüstrisinde kullanılan ventilli maske çeşitleri uzun süre konforlu kullanım sunar. Bu ürünlerde yer alan ventil sıcak havayı dışarı atar ve buğulanmayı önler. Taşınabilir ve katlanabilir özelliğe sahip olan bu maskeler, toz girişini engeller. Geniş görüş açısı sunan ventilsiz maske çeşitlerinin iç yapısı çökmeye karşı dayanıklıdır. Sıcak ortamlarda üst düzey konfor sunan bu ürünler gıda, temizlik ve inşaat gibi çeşitli sektörlerde kullanılır. Temizlik yaparken konforlu ve fonksiyonel kullanım sunan temizlik maskesi çeşitleri yumuşak ve esnek yapılara sahiptir. İlaçlama yaparken kullanabileceğiniz ilaçlama maskesi çeşitleri etkili bir koruma sunar. Güvenlik ve sağlık için kullanılan bu ürünler darbeye karşı oldukça dayanıklıdır. Her mesleğe yönelik farklı özelliklere sahip olan maske çeşitleri arasından kullanım alanınıza uygun modeli bulabilirsiniz. Çalışma ortamınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun maskeyi seçebilirsiniz. Maskeler üretildikleri malzemeye, özelliklerine ve kullanım sürelerine göre farklılık gösterir.

Her İhtiyaca ve Çalışma Alanına Uygun Gaz ve Toz Maske Çeşitleri

Geniş ürün yelpazesi ile sunulan maskeler, birçok çalışma alanında kullanılır. Yumuşak yapısı ile konforlu bir kullanım sunan Tekzen cerrahi maske çeşitleri hava geçirme özelliğine sahiptir. Bu sayede rahatlıkla nefes alıp verebilirsiniz. Hekim Mask Genel Cerrahi Maske 3 katlı 50'li X 5 Adet 250 Adet olarak sunulan bu ürünler işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Maske 250 Adet Dezenfektan Evi Meltblown Filtreli Ultrasonik Burun Telli Cerrahi 3 Katlı özelliği sayesinde üst düzey koruma sağlar. Tıbbi yüz maskeleri olan bu filtreli maske çeşitleri, kan ve diğer sıvılara karşı koruma sağlamak amacıyla sıçramaya karşı dayanıklı katmanlara sahiptir. Maskenin yanı sıra çalışma alanlarının hijyenini sağlamak için kullanılan dezenfektan ve koruyucu ürünler yüksek performans sunar. Tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz Nuevo Dezenfektan Ortam Sisleme Sıvısı - 5 lt ürünleri ihtiyaç duyduğunuz alanlara uygulayabilirsiniz. Pratik ve etkili çözümler sunan bu ürünler kokusuz ve antibakteriyel formüle sahiptir. Bahçe, inşaat ve boyacılık gibi birçok sektörde kullanılan ilaçlama maskesi çeşitleri etkin koruma sağlar. Siz de Tekzen üzerinden maske çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun maskeyi hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT