Toplam 118 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fon Perdeler


Evinizin ve sizin tarzınızı yansıtan, dekorasyonların en önemli ve vazgeçilmez parçası fon perde modelleri ile yaşam mekanlarını güzelleştirmek ister misiniz?

 

İç mekan dekorasyonunun en önemli ve dikkat çeken objeleri perdelerdir. Örneğin yeni bir eve veya odaya girdiğinizde ilk olarak odadaki perdeler gözünüze çarpar. Hatta çoğu kez perdeler odanın dekorasyon tarzıyla ilgili sizlere ipuçları verir. Bu nedenle evinizin tarzını, odanızın atmosferini etkileyen ve sizin zevkini yansıtacak, perde seçimi oldukça önemlidir.

 

Doğru perde seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi pencerelerinizin yapısıdır. Sonrasında ise duvar rengi uyumunu yakalamak ve odada kullanılacak diğer eşyalar ile birlikte doğru kombinasyonu yapmak gerekir. Bunun için, birbirinden farklı ve güzel fon perde çeşitleri doğru kombinasyonu yapmaya yardımcı olur ve odadaki dekorasyon uyumunu sağlar.

 

Seçtiğiniz perdeyi kullanacağınız odanın yapısını da göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin; mutfak perdesi, çocuk odası perdesi veya yatak odası perdesi renk, kumaş yapısı gibi farklı özellikleri barındırabilir. Bunun için çeşitli renk ve desenlerde üretilen fon perde kumaşları, sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri sunabilir ve evinizin dekorasyonunu tamamlamanıza yardımcı olabilir.

 

Fon perdeler sayesinde evinizin tarzını belirlemek de daha kolay olacaktır. Ev dekorasyonunda isterseniz klasik görünümü, isterseniz modern görünümü tercih edin, seçeceğiniz uygun fon perde ile dekorasyon aksesuarlarının muhteşem uyumunu yakalayabilirsiniz.

 

Odanız için tercih ettiğiniz şık, zarif ve kullanışlı fon perde doğrultusunda, kimi zaman mekana canlılık katabilir, kimi zaman gösterişli ve ihtişamlı bir etki yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanlarınızda dilediğiniz tarzı yansıtabilir, profesyonel dokunuşlarla evinizi şık ve uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Ev Tekstili kategorisine girerek ihtiyacınız olan modeli seçmek.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT