}
Toplam 379 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Far / Lamba


Aracınız İçin En İyi Far Lambası Modelleri Tekzen’de!

Araçlarda mutlaka bulunması gereken LED far, Tekzen oto aksesuarları içerisinde yüksek kalitesiyle ön plana çıkar. Bu ürünler, aracın dış kısmına yerleştirilerek kullanılır. Görüş mesafenizi ve görünürlüğünüzü artıran far ampulü, güvenliğiniz açısından önemli bir role sahiptir. Alanında uzman olan pek çok farklı markanın ürünlerini sizlerle buluşturan Tekzen, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanan modelleri güvenli bir sürüş imkanı sunar.

Her Araca Uygun Far Lambaları

Tekzen oto ampül yelpazesi, zengin ürün çeşitliliği sayesinde her araca uygun modeli içerisinde barındırır. Xenon, LED’li, ızgaralı, fanlı, h4 ampul ve daha birçok seçenek ile güvenilir ve kaliteli bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. Hem aracın görünümüne olan estetik katkısı hem de işlevsel yönü ile aracınızın olmazsa olmaz bir parçası haline gelen bu ürünler, mutlaka sahip olmanız gereken oto aydınlatma ürünleri arasında yer alır. Özellikle gece vakitlerinde araç kullandığınızda ana ışık kaynağınız olur. Nereye gittiğinizi ve size doğru nelerin geldiğini görmenize yardımcı olur. Görüş mesafenizi artıran bu ürünler sayesinde istenmeyen kazaların gerçekleşme olasılığını minimuma düşürebilirsiniz.

Far Lambaları Değişimi

Oto ampul ve farları belirli arızalar gösterdiğinde kısa süre içerisinde değiştirmeniz gerekir. Ampulünüzün değiştirilmesi gerektiğini anlayabileceğiniz belirtiler arasında birinin diğerinden daha kısık yanması, çalışmaması ya da çalıştığında titremesi yer alır. Far ampulü değiştirme oldukça basit birkaç adımdan oluşur. Bu basit adımları izleyerek aracınıza uygun aldığınız yeni ampulü eskisiyle değiştirebilirsiniz. Far ve araç motorunu kapattıktan yarım saat sonra değiştirme işlemine başlayabilirsiniz. Öncelikle farları açıp incelemeniz ve sigortalarının yanmadığından emin olmanız gerekir. Ardından arızalı olan ampulü çıkarıp soketi kontrol etmelisiniz. Son olarak yeni ampulü takıp çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz. Dilerseniz bu konuda uzman personellerden de yardım alabilirsiniz. Aracınızda farınız ile uyumlu bir yedek ampul taşımaya da özen göstermeniz tavsiye edilir.

Yüksek Kaliteli Far Lamba Modelleri ile Tanışın

Tekzen oto ampul yelpazesiyle sizlere yüksek kaliteli modeller sunar. D1S 4300K Xenon far ampulü, hafif sarı tonlu bir beyaz ışık veren bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Bu modelin ampul tipini kullanım kılavuzundan öğrenmeniz gerekir. Otomobil, panelvan, minibüs ve hafif ticari araçlarda kullanıma uygun olur. Bu modeller kullanıldıkça kelvin değerleri düştüğü için sarardıkları unutulmamalıdır. Bu sebeple, değişim sırasında renk farklılıklarını önlemek için takım halinde bir değişim gerçekleştirmeniz tavsiye edilir.

Her Araç Sahibinin İhtiyacı Olan Far Lamba

Araba far çeşitleri, her araç sahibinin ihtiyaçları doğrultusunda şekil alır. Farklı kullanım alanları, ışık rengi ve tasarıma sahip olan bu ürünler; yüksek segmentli araçlarda sıklıkla oto LED ampul haliyle karşınıza çıkar. 9005 8000K Xenon far ampulü seçeneği ise dönüşüm kiti kullanılmış olan otomobiller için ideal bir yedek Xenon ampulü olur. Bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Dilerseniz bir bez dilerseniz de bir zımpara yardımıyla nazik bir şekilde farlarınızı temizleyebilirsiniz.

Far Lamba Çeşitleri İçin Doğru Adres Tekzen

Oto far çeşitleri, Tekzen kalitesiyle sizlerle buluşur. Aracınızın her zaman yeni görünmesini sağlayacak birbirinden şık modeller, işlevsel özellikleri ile de göz doldurur. Tepe lambası modelleri ve diğer ihtiyacınız olan oto aydınlatma ürünlerini de içerisinde bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesini inceleyerek aradığınız modele uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Far lambası fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen şimdi Tekzen tarafından sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT