Toplam 598 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Far / Lamba


Oto aksesuarları kategorisinden kolayca erişebileciğiniz oto aydınlatma ürünlerinin altındaki far lambaları bölümünde, aracınız için ihtiyaç duyduğunuz aydınlatma ürünlerinin birçok farklı çeşidine ulaşabilirsiniz. 


Philips, Transformacion, Space, Narva, Modacar, Autokit, Tekzen ve daha birçok marka, aracınız için farklı renk, büyüklük ve enerjideki aydınlatmalarıyla oldukça geniş bir ürün kataloğu oluşturuyor. Sis ve tavan lambaları, park sensörleri, far filmleri, xenon far lambaları, gündüz ledleri, farklı çeşitlerde dekoratif lambalar, emniyet ışıkları gibi pek çok ürün oto far lambaları bölümünde sizleri bekliyor. 


Değiştirilmesi ve temizlenmesi oldukça pratik olan far lambalarının farklı renklerine ulaşabilir ve far stop filmleri ile yeniden renklendirebilirsiniz. Far ampüllerini tekli seçenekleriyle tercih edebileceğiniz gibi, farklı adetlerde ampüllerden oluşan setler şeklinde de satın alabilirsiniz.


Yaklaşık 3000 metre uzaklıktan fark edilebilme özelliği, kırmızı - mavi renkleri ve değişen güçteki ledleri gibi farklı özelliklere sahip olan ve kolayca monte edilebilen far içi çakar lambalar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.


Yüksek parlaklık ve yanma performansına sahip led far lambaları ise, ısınmaya karşı dayanıklıkları ve soğutma özellikli seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 


Far aydınlatmalarının yetersiz kaldığı sisli hava durumlarında, yardımcı sis farları, sis açabilme özelliği ve uzun ışık mesafesi ile bozulan görüşünüzü yeniden netleştirirken, gece yolculuklarında da rahat sürüş imkanı tanıyor. Sis farlarını, sahip oldukları fonksiyonel ayak sistemi sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilirsiniz.


Far lambası çeşitleri uzun ömürleri, net görüş imkanı, değişen güç seçenekleri ve özellikleri ile Tekzen'de sizi bekliyor. Onlarca model arasından aracınıza uygun olanı seçebilir, dilediğiniz ürüne Tekzen güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT