Toplam 221 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ev İçi Güvenlik


Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinin altında bulunan bölümde ev içi güvenlik ürünleri sunuluyor. Bebeğinizi evdeki herhangi bir tehlikeden korumak için birçok önlem almanız gerekiyor. Bunun için de kolay ve pratik kullanıma sahip olan ev içi ürünleri yeterli oluyor.


Babyjem, Bosphorus, Dream Baby, Home Puzzle ve Minybaby gibi kaliteli ve güvenilir markaların bebek ev güvenlik ürünleri kategorisi içinde yer alıyor.


Birden fazla katlı eve veya balkonlu eve sahip olan aileler için merdiven ve balkon güvenlik filesi yer alıyor. Bu fileyi kullanarak bebeğinizin  merdiven ve balkon korkuluklarının arasından düşmesini engelleyebilirsiniz. Bebekler için tehlikeli olan bir diğer alan olan pencereler içinse pencere kilidi ve anahtarlı pencere kilidi çeşitleri yer alıyor. Yataktan düşme ihtimaline karşı ise yatak bariyeri çeşitleri bulunuyor.


Bebeklerin erişiminin engellenmesi gereken ev içi alanlar için; buzdolabı kilidi, kapı kilidi, çekmece kilidi, klozet kapak kilidi çeşitleri bulunuyor.


Bebekler için tehlike arz eden sivri mobilya köşeleri için kenar ve köşe koruyucu krem, kauçuk köşe koruyucu çeşitleri yer alıyor. Kapı kazalarını önlemek amacı ile de kapı stoperi ve parmak koruyucu, desenli kapı stoperi çeşitleri bulunuyor.


Bebeklerin çok fazla ilgisini çeken fakat tehlikesi fazla olan elektrik ve ısı içeren ev ürünleri için de aileler tarafından önlem alınıyor. Genişleyebilen ocak bariyeri, priz koruyucu, prizmatik ve anahtarlı priz koruyucu çeşitleri yer alıyor.


Ev içi genel güvenlik ürünleri olarak; TV, dolap ve eşya sabitleyici ürünler, banyo kaydırmaz ürünleri de bulunuyor.


Eğer tüm bu ürünleri tek tek almak istemiyorsanız ‘çocuk güvenlik seti’ şeklinde satılan ve birçok ürünü içeren setleri de tercih edebilirsiniz.


Kategoride yer alan ürünleri incelemek ve satın almak için üzerine tıklamanız yeterli oluyor. Siz de bebeğinizin güvenliği için Tekzen kalitesini ve güvenilirliğini tercih ederek ev içi güvenlik ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT