Toplam 51 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ev İçi Güvenlik


Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinin altında bulunanbölümde ev içi güvenlik ürünleri sunuluyor. Bebeğinizi evdekiherhangi bir tehlikeden korumak için birçok önlem almanız gerekiyor. Bunun içinde kolay ve pratik kullanıma sahip olan ev içi ürünleri yeterli oluyor.


Babyjem, Bosphorus, Dream Baby, Home Puzzle ve Minybaby gibikaliteli ve güvenilir markaların bebek ev güvenlik ürünleri kategorisi içindeyer alıyor. Birden fazla katlı eve veya balkonlu eve sahip olan aileleriçin merdiven ve balkon güvenlik filesi yer alıyor. Bu fileyi kullanarak bebeğinizin merdiven ve balkon korkuluklarınınarasından düşmesini engelleyebilirsiniz. Bebekler için tehlikeli olan bir diğeralan olan pencereler içinse pencere kilidi ve anahtarlı pencere kilidiçeşitleri yer alıyor. Yataktan düşme ihtimaline karşı ise yatak bariyeriçeşitleri bulunuyor. Bebeklerin erişiminin engellenmesi gereken ev içi alanlariçin; buzdolabı kilidi, kapı kilidi, çekmece kilidi, klozet kapak kilidiçeşitleri bulunuyor. Bebekler için tehlike arz eden sivri mobilya köşeleri içinkenar ve köşe koruyucu krem, kauçuk köşe koruyucu çeşitleri yer alıyor. Kapıkazalarını önlemek amacı ile de kapı stoperi ve parmak koruyucu, desenli kapıstoperi çeşitleri bulunuyor.


Bebeklerin çok fazla ilgisini çeken fakat tehlikesi fazlaolan elektrik ve ısı içeren ev ürünleri için de aileler tarafından önlemalınıyor. Genişleyebilen ocak bariyeri, priz koruyucu, prizmatik ve anahtarlıpriz koruyucu çeşitleri yer alıyor. Ev içi genel güvenlik ürünleri olarak; TV, dolap ve eşyasabitleyici ürünler, banyo kaydırmaz ürünleri de bulunuyor. Eğer tüm bu ürünleri tek tek almak istemiyorsanız ‘çocukgüvenlik seti’ şeklinde satılan ve birçok ürünü içeren setleri de tercihedebilirsiniz. Kategoride yer alan ürünleri incelemek ve satın almak içinüzerine tıklamanız yeterli oluyor. Siz de bebeğinizin güvenliği için Tekzenkalitesini ve güvenilirliğini tercih ederek ev içi güvenlik ürünlerinekolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT