Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Etajer


Alper Banyo Krom Etajer
Alper Banyo Krom Etajer
Temin Edilemiyor
Ürün görseli hazırlanıyor
Tema Kare Etajer
Temin Edilemiyor
Tema Tenox Mat Etajer
Tema Tenox Mat Etajer
Temin Edilemiyor
Tema Solo Etajer
Tema Solo Etajer
Temin Edilemiyor
Tema Premium Etajer
Tema Premium Etajer
Temin Edilemiyor

Banyo aksesuarları kategorisinin altında bulunan etajer bölümünde listelenen etajerler banyo lavabolarınızın aynasının altına ya da banyo duvarlarınızda istediğiniz yerlere konumlandırılabilir. Farklı etajer modelleriyle banyonuzda şıklığı yakalayabilir, lavabolarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Tekzen, Alper, Artema, Damla ve Sensio gibi sektörde öncü ve kaliteli ürün sunan markaların farklı modellerinin bulunduğu bu kategoride ürünlerin boyutlarını ve üretildikleri malzemeleri ürün bilgileri bölümünde inceleyebilir, banyonuza en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

 

Banyonuzdaki lavabo etajerli ayna içermiyorsa bu ürünleri ayna altına monte ederek diş fırçalarınızı ya da banyo aksesuarlarınızı buraya koyabilir, daha pratik kullanım alanı sağlayabilirsiniz. Anti bakteriyel özellikte olan etajerli lavabo çeşitleri hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca lavabolar sık kullanıldığından dolayı su lekesi ve kirlerin en sık karşılaşıldığı bölümlerden biridir. Su lekesi tutmayan cam ve metal malzemelerden üretilmiş etajer modelleri sayesinde lavabo temizliğini kolaylaştırabilirsiniz. Krom kaplama tutamakları olan modeller banyonuzda hem şıklığı hem de pratik kullanımı sağlar. Paslanmayan malzemeler kullanılarak üretilen tutamaklar uzun yıllar geçse de ilk günkü gibi parlamaya devam eder. Etajerin gövdesinde kullanılan sekürit cam gibi özel malzemeler etajer üzerine koyacağınız diş fırçalığı, sabunluk gibi aksesuarların iz bırakmasını önler. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak ürün detaylarını inceleyebilir, hangi malzemeden üretildiklerini ve derinlik, uzunluk ebatlarını inceleyebilirsiniz. Bu sayede lavabonuzun ve lavabo aynanızın büyüklüğüne ve şekline en uygun etajeri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle kolayca satın alabileceğiniz etajerlere hemen sahip olabilirsiniz. Banyonuza etajerli lavabolar ile yepyeni bir hava katabilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT