Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları


Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Restoran ve cafe gibi yemek işlerini büyük çapta yapan işletmeler için özel olarak üretilen endüstriyel mutfak ürünleri için en doğru adres Tekzen! Tabldot yemek tepsisi, bulaşık toplama arabası, gastronorm küvet ve sebze soyacakları gibi pek çok farklı ürün çeşidini Emka gibi güvenilir markalar aracılığıyla edinebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Endüstriyel mutfak ürünleri, geniş çapta bir insan kitlesine hizmet sunan işletme ve kuruluşlar için ideal olan ürünlerdir. Bu sebeple, seçeceğiniz ürünün bu kitle yoğunluğuna uygun olması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken ilk özellik, ürünlerin kullanım ömrü ve sağlamlığıdır. Kısa sürede bir parça değişikliğine ihtiyaç duyan ya da çabucak yıpranıp kırılabilen ürünler tercih edilmemelidir. Şişe açacağından düdüklü tencereye kadar pek çok ürün için metal seçimler dayanıklılık sağlayacaktır.

Ürünlerin ebatlarının da dikkatle seçilmesi önemlidir. Hizmet sunulacak kişi sayısına uygun büyüklükte küvet, tencere ve kazanlar seçilmesi işinizi kolaylaştıracaktır. Seçilen ürünlerde kaliteden taviz verilmemesi de uzun vadede kar sağlayacaktır. Ürünlerin paslanmaz yapıda olması da mutfak hijyeni açısından dikkat edilmesi gereken bir özelliktir.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Nelerdir?

Endüstriyel mutfak ürünleri, binlerce seçenek barındıran geniş bir kategoridir. Bu kategoride, profesyonel aşçıların ve işletme sahiplerin ihtiyaç duyduğu ve klasik ev mutfaklarında ihtiyaç duyulmayan ekstra ürünler bulunur. Barista ve kahve tutkunlarının vazgeçilmezi olan espresso makinesi, cappucino makinesi ve filtre kahve ekipmanları gibi ürünler de yine bu kategoride yer alır. Emka, Aksan Endüstriyel ve Silver gibi meşhur markaların da bu kategoride üretimler mevcuttur.

Mutfak yer ızgarası, kömürlü ızgara, sulu ızgara, doğal gazlı düz ızgara ve daha pek çok farklı model de endüstriyel ürünler arasındadır. Yüzlerce kişilik demleme kapasitesi olan çay makineleri, çoklu radyana sahip döner makineleri, geniş hazneli patates fritözleri gibi bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm ürünler Tekzen kalitesiyle bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Mutfaklar büyüdükçe kirlenmesi bir o kadar kolay, temizliği de bir o kadar zor olur. Doğru temizleyici seçimleri yapıldığında ise bu iş oldukça kolaylaşır. Ocak, fırın, ızgara, fritöz ve davlumbaz gibi yağa fazlasıyla maruz kalan endüstriyel mutfak ürünlerinin temizliği sıklıkla yapılmalı ve yağın yüzeye yerleşmesine izin verilmemelidir. Endüstriyel yağ çözücü ve temizleyicileri bu ürünler için kullanabilirsiniz.

İşletmelerin bardak, tabak, çatal ve kaşık gibi hafif yağlı bulaşıkları için ise endüstriyel bulaşık makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Hem iş gücünden hem de sudan tasarruf etmenizi sağlayacak olan bulaşık makinelerini, farklı tabak ve bardak kapasiteleri ile Tekzen'de bulabilirsiniz. Kişisel kullanım gerektiren ürünlerin temizliğinde ekstra özen göstermek oldukça önemlidir. Bu sebeple, bu bulaşıkları elde yıkamak hijyene uygun bir çözüm olmayabilir.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları Nelerdir?

Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları; ürünün üretim malzemesine, paslanmazlık özelliğine, ebatlarına, kapasitesine, teknik özelliklerine ve ek fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve kullanıcılarına geniş bir fiyat yelpazesi sunan tekzen.com sayesinde, bardak setinden endüstriyel ızgara modellerine kadar pek çok seçeneği uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT