Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Emniyet Kemeri


Emniyet Kemeri ve Aksesuarları

Trafik kazalarında hayat kurtarıcı olan emniyet kemerleri için birçok farklı aksesuarı tekzen.com bulabilirsiniz. Bu ürünlerin başında emniyet kemeri yükseltici, çocuk emniyet kemeri güvenliği için ürünler ve uzun yolculuklar içinde emniyet kemeri seyahat yastığı gibi ürünleri bulabilirsiniz.

İş Güvenliği Emniyet Kemeri Çeşitleri

Emniyet kemerleri araçlar için en önemli güvenlik donanımlarından biridir. Tehlikeli çarpma durumlarında araç içinde bulunan bireyleri güven altında tutar. Emniyet kemerleri arka ve ön koltuklarda bulunmaktadır. Çocuk sahibi olan aileler için ise çocuklar için uygun koruyucu aparatı olan arka koltukla uyumlu emniyet kemerlerini tercih etmektedir. Tekzen.com mağazalarında oto emniyet kemeri seti ürünlerini bulabilirsiniz.

Oto emniyet kemerleri seti her araba güvenle yolculuk yapılmasını sağlayan ürünleri kapsar. Araç içi trafik kazalarında en az hasarla kurtulmanızı sağlar. Yapılan bilimsel çalışmalar sonuçları da emniyet kemerinin güvenliğini yararlarını gözler önüne sermiştir.

İş Güvenliği Emniyet Kemeri Standartı

Oto emniyet kemerleri arasında çocuklar için olan çocuk emniyet kemeri güvenliği aparatı bütün araç çeşitleriyle uyumlu olup 33cm - 5cm boyutlarındadır. Emniyet kemeri siyah renktedir. Uzunluğunu çocuğunuza göre ayarlayabilirsiniz. Emniyet kemerlerini uç kısımlarında ise çeşitli çizgi kahramanlarla renklendirilmiştir. Arka koltukta çocuğunuzun güvenle yolculuk yapmasını sağlar.

Çocuk emniyet kemerleri aparatları yanında aynı zamanda çocuk emniyet kemeri kesmesini önleyici aparat bulunmaktadır. Emniyet kemerleri yetişkin insanlar için tasarlanmıştır. Bundan dolayı emniyet kemerleri çocukların boyun tarafına denk gelmektedir. Bu tür yaralanmaların önüne geçmek için kullanabilecek bir aparattır.

İş Güvenliği Emniyet Kemeri Kullanımı

Çocuklar için önemli olan oto emniyet kemeri seti içindeki emniyet kemeri kesmesini önleyici aparat arka, ön veya sağ sol koltuklarda uyumludur. Ayrıca sağlam malzemelerden üretilmiştir. Dayanıklı yapı malzemeleri sayesinde emniyet kemerleri kadar güvenlidir.

Oto emniyet kemerleri arasında yetişkinler için de emniyet kemeri rahatlama ayarlayıcı mevcuttur. Bütün arabalarda sağ, sol ve ön, arka koltuklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kısa boylu yolcular için veya ani çarpmalara karşı boyun kısımlarını korur. Emniyet kemerlerinin normal durması gereken göğüs kısmında durmasını sağlar.

Emniyet kemeri rahatlatma ayarlayıcısı

Emniyet kemeri seyahat yastığı uzun yolculuklarda rahatlıkla dinlenmenizi sağlar. Aynı zamanda araçta oluşan boyun tutulmalarını ortadan kaldırır. Pembe rengine sahip olan seyahat yastığını kendiniz veya çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Bütün emniyet kemerleri için uyumludur. 30cm -12cm boyutlarındadır. Ayrıca 30 derece yıkayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT