Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Elektronik Aksesuarlar


Evinizde veya ofisinizde günlük hava durumunu takip etmenizi, iç ve dış mekân sıcaklıklarını görüntülemenizi sağlayan hava istasyonlarını, sizin için değerli olan her şeyi bulmanıza ve izlemenize imkân sunan kayıp bulucuları ve kameranız için tasarlanmış tripod ve çanta modellerinden oluşan elektronik aksesuarları bu kategori altında bulabilirsiniz.


Alanında uzman markalardan Bresser, Tekzen ve National Geographic tarafından üretilen hava istasyonu, kayıp bulucular ve tripod'lar Tekzen güvencesiyle ihtiyacınıza ve beğeninize sunuluyor.

 

Elektronik aksesuarlar kategorisi altında, masanızı canlandıracak ve masanızın vazgeçilmez aksesuarı haline gelecek  bütçenize uygun hava istasyonu fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bu cihazlar saat ve tarih göstergesi işlevi sunarken sizi hava durumundan haberdar etmek üzere kompakt, şık ve işlevsel şekilde tasarlanmışlar.

 

Yine bu kategori altında, ayarlanabilir yükseklikleri ile tripodlar ve fotoğraf makinenizi korumak için özel tasarlanmış fotoğraf makinesi çantalarını da bulabilirsiniz. Tripodlar sayesinde profesyonel kamera çekimlerinizi yapabilirsiniz.

                 

Hayatınıza kolaylık ve konfor sunmak için üretilmiş kayıp bulucu modelleri ile de evcil hayvan, çocuk ve araç takibi yapabilirsiniz. Uzaktan kumandalı hobileriniz için de takip sağlayan kayıp bulucular, açık alanda 150 metreye, kapalı alanda 122 metreye kadar kapsama ve görüş mesafesine sahipler. Bu cihazlar, sizin için önemli unsurları evinizde, işinizde, bahçenizde ve arabanızın içinde kolaylıkla takip etme imkânı veriyor.

 

Meraklı kediler ve köpekler için özel tasarlanmış, kaybolduğunda veya eve gelmediğinde kolayca yerini tespit etmeyi sağlayan, ergonomik tasarımlı ve hassas sensöre sahip kayıp bulucu ürünlerini inceleyebilir, GPS’ten daha etkili bu cihaz yardımıyla ev hayvanlarınızın yerini kontrol edebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile elektronik & bilgisayar kategorisi altında bulunan elektronik aksesuarlar arasından bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde seçeceğiniz ürünlerin detaylarını ve özelliklerini görebilir, tercih ettiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT