Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Sadece küçük yaştaki çocukların değil yetişkinlerin de kullandığı elektrikli scooter kaykay modelleri Tekzen güvencesiyle tüketiciyle buluşuyor. Airwhell, St Max, Voit Buggy gibi dünyaca ünlü markaların birçok farklı modelinin yer aldığı mobilya&dekorasyon bölümünde scooter meraklıları için fazlasıyla seçenek sunuluyor. 


Sürücülerin sıcaklık, hız, pil seviyesi gibi özellikleri rahat bir biçimde görebilmesi için ayarlanan 4 inç'lik led ekranlı modeller kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görürken darbelere dayanıklı ve özel alüminyumdan yapılan gövdesiyle de güven sağlıyor. Çamurlukları havacılıkta kullanılan alaşımlardan oluşan elektrikli scooter modelleri dış görünüşüyle de sürücülerden tam not alıyor. Beş yıl kullanılabilen 5 kilogram ağırlığındaki piller sayesinde 8 saatlik şarj süresiyle 680wh elektrik depolama özelliği bulunduran scooter'lar 1800 kez tekrar şarj edilebiliyor. Koltuklu modellerdeki ayarlanabilir koltuk minderleri sayesinde zarif bir duruşun yanı sıra sağlıklı bir sürüş keyfi yaşamak da mümkün oluyor. Düşük pil koruma, hız limiti koruma, sesli koruma, pil koruması ve düşmeye karşı koruma özellikleri barındıran ürünler tam donanımlı ve güvenlikli sürüş sağlıyor. 


Karbon fiber kaplamalı dış özellikleri ve denge tutuş biçimiyle de sürücülerin ilgisini çeken araçların ağırlıkları 10 kilogram ile 40 kilogram arasında değişebiliyor. 120 kilograma kadar maksimum taşıma kapasitesi bulunan elektrikli kaykay modelleri normal kullanımlarda 10 dereceye kadar tırmanma kapasitesi barındırıyor. Ürünlerin son teknolojiyle donatılmış çevreci sistemleri sayesinde doğayla barışık bir sürüş keyfi çıkaran sürücüler, özellikle büyük şehirlerdeki trafik sıkışıklığından rahatça kurtulma şansına sahip olabiliyorlar. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile en yeni modeller sürücülerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT