Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Elektrikli Ocak Kategorisinin Çok Satanları

Elektirikli ocak modelleri; tekli, ikili, dörtlü, ankastre, set üstü, portatif ve fırın elektrikli ocak türlerini kapsıyor. Tekli elektrikli ocaklar, portatif bir yapı sergiliyor ve az yemek yapanlar ya da ofis mutfaklarında çay yapımı için ideal bir kullanım sunuyor. Dörtlü elektrikli ocaklar, sıkça yemek yapanların tercihi olurken, elektrikli ocak ikili daha seyrek ocak kullananların ilgisini çekiyor. Daha modern çizgiler taşıyan Ankastre ocaklar, gömme yapılarıyla taşınmayı sık tercih etmeyen ev sahiplerinin gözdesi oluyor.

 

Akel, Sinbo, Premier gibi markaları içeren elektrikli ocaklar, içinden kendi kullanım koşullarınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Elektrikli ocak özellikleri ürün modellerine göre değişiklik gösteriyor. Farklı estetik çizgiler sunan ürünler, göz sayılarının yanı sıra sağladıkları güce ve dolayısıyla ısıtma kapasitelerine göre farklılık arz ediyor. Ürünlerdeki elektrikli ocak düğmesi uygulanan güç kontrolünde yardımcı oluyor. Ocak modelleri taşıdıkları özelliklere göre farklı ağırlıklarda üretiliyor.

 

Emaye ya da paslanmaz çelik gövdeli tekli ve çiftli ocaklar; güç uyarı lambası, termostatlı güç kontrolü, ayarlı sıcaklık kontrolü gibi üniteleri barındırarak, ürün kullanımını kolaylaştırıyor. Kaymaz lastik ayaklar ürünlerin konuldukları zeminde sağlam şekilde durmasını sağlarken, yapışmaz taban ocak temizliğini kolaylaştırıyor. Set üstü ve fırınlı elektrikli ocaklar, eş zamanlı çok sayıda gözde ısıtmaya izin vermeleri sebebi ile sık yemek yapanların ve ailelerin tercihi oluyor. Portatif ocaklar, sık yer değiştirenlerin yemek yapabilmesini kolaylaştırıyor.

 

Beyaz eşya ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan elektrikli ocakların sunduğu zengin seçenekler arasından kullanım amacınıza uygun ürünü seçmek kolaylaşıyor. Mutfaklarda yemek yapma keyfini yaşatan ürünler, taşıdıkları farklı tasarımlar ve özelliklerle farklı zevklere de hitap ediyor. Tercih ettiğiniz ürünü hemen sepete atarak, Tekzen ayrıcalığıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT