Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Elektrikli Ocak


Elektrikli Ocak Modelleri

Elektirikli ocak modelleri birbirinden farklı alternatifleri ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Elektrikli ocak tekli seçenekleri ile her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Tekzen de her ihtiyaca cevap veren tekli ocak seçenekleri bulunuyor.

Elektrikli Ocak Nasıl Seçilir?

Ocaklar çeşitlerinin fazla olması alıcıların da seçim yaparken zorlanmasına neden olabiliyor. Tekzen elektrikli ocak modellerini incelerken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemenizde yarar bulunuyor. Leke izi barındırmayan pürüzsüz bir görüntü isteyenler için inoks tasarımlar tercih edilebilir. Geniş bir kullanım alanı sağlamasını talep edenler ise çiftli modelleri değerlendirebilir.

Ocakların güçleri de özellikleri gibi çeşitlilik gösteriyor. Ürünler, 1500 W ile 2500 W arasında bulunuyor. Pratik bir kullanım için uygun alternatif arayanlar, ısı ayar düğmeleri ile kontrol edilebilen modellere yöneliyor.

Elektrikli Ocak Nasıl Kullanılır?

Elektrikli ocak modelleri kullanım bakımından kolaylık sağlıyor. Tercih ettiğiniz modellere göre kullanımı değişse de ürünler genellikle bir düğme yardımıyla kontrol edilebiliyor. Elektrikli tekli ocak çeşitlerinde bulunan düğme ise ocağın ısı ayarını değiştirmeyi sağlıyor. Açma kapama gösterge ışığı ise cihazın çalışıp çalışmadığı hakkında kullanıcıya bilgi veriyor.

Kullanım sonrasında elektrik ocağı kontrol düğmesinden kapatmanın yanı sıra ocağın elektrikle bağlantısının da kesilmesinde yarar bulunuyor. İhtiyacınıza uygun seçeneği tercih ettiğinizde ürüne ait detaylı bir kullanım kılavuzuna da sahip oluyorsunuz.

Elektrikli Ocak Temizlenir?

En sık tartışılan konular arasında tek gözlü elektrikli ocak modellerinin temizliği bulunuyor. Ocak temizliğini her kullanımdan sonra yapmanız halinde ürün her daim kullanıma hazır kalabiliyor. Bunun yanı sıra Özellikle yağlı yemekler yapıldığında daha detaylı bir temizlik yapabilirsiniz.

Elektrikli tek gözlü ocak modellerinde sadece nemli bir bez yardımı ile temizlik yapılması yeterli gelmezse uygun bir deterjan da kullanabilirsiniz. Deterjanlı temizlik yapıldıktan sonra mutlaka temiz deterjansız bir bez ile de ocağın yeniden silinmesi de hijyen bakımından yararlı oluyor. Temizlik esnasında ocağın çalışmıyor olması gerekiyor.

Şık Tasarıma Sahip Elektrikli Ocaklar

Tek gözlü elektrikli ocak modellerinin yanı sıra çift göze sahip modeller de Tekzen "Ocak" ürün grubu içerisinde yer alıyor. Özellikleri kadar tasarımları ile de fark yaratan seçenekler arasında renkli görüntüye sahip ocaklar da bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT