Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Elektrikli ev & mutfak aletleri içinde pratik kullanımı ile en çok ilgi gören ürünlerden olan elektrikli ızgaralar, mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Gerek köfte, biftek, balık, tavuk gibi et ürünlerinin pişirilmesinde, gerekse taze sebzelerin ızgara edilmesinde kullanılan bu aletlerden, ihtiyacınıza ve bütçenize en uyumlu model ve markayı seçebilirsiniz.

 

Mutfaklarda ekmek yapma makineleri, ya da mısır patlatma makineleri damak zevkine ve mutfak hobilerine göre herkese hitap etmezken, elektrikli ızgaralar elektronik eşyalara nazaran daha ekonomik olmaları nedeniyle hemen hemen her evde kendine yer buluyor.

 

Era, Akel, Gazella, Tekzen, Tefal ve Sinbo elektrikli ızgaralar gibi yaygın olarak kullanılan birçok kaliteli markanın, farklı fiyat aralığındaki modellerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Kapaksız olarak üretilen elektrikli ızgaraların fiyatları, kapaklı olanlara nazaran daha ekonomik olabilir. Barbekü tadında lezzetli yiyecekler hazırlamak için, seçeceğiniz kapaksız modellerin ayaklı olanlarını bahçenizde ya da terasınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pratik kullanımıyla mangal yakma, duman kokusu gibi sorunlarla uğraşmadan barbekü keyfi yaşatan bu aletler, sofralarınıza değişik lezzetler eklemenize fırsat tanıyor.

 

Kapaklı model tercih ederseniz, yaygın olarak kullanılan üstten pişirmeli dizaynlardan seçim yapabilirsiniz. Kapalı kapak sayesinde duman ve koku olmadan ızgaralarınızı pratik olarak pişirebilirsiniz. Kısa sürede pişirme gerçekleştiren bu yetenekli aletlerin bazıları ise akıllı ızgara özelliğinde olup az pişmiş, iyi pişmiş sensörleri sayesinde işinizi çok daha kolaylaştırabiliyor. Termostatlı modeller de çeşitler arasında yer alıyor.

 

Tekzen reyonlarından seçeceğiniz elektrikli ızgaralar sayesinde mutfağınızın en önemli eksiğini tamamlamak için, seçiminizi hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın almanızı tamamlayabilirsiniz.

 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT