Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Tadilat ve yapı işlerinde kullanılan çeşitli el aletleri arasında yer alan elektrik bantları, izolasyon bandı olarak da biliniyor. İki kabloyu birleştirmek için kullanılan bant çeşitleri özellikle cihazların tamirinde ve elektrik döşerken kullanılır. Elektrik akımına karşı yalıtım sağlamak için kullanılan akım geçirmeyen bantları elektrik bantları kategorisinden inceleyebilirsiniz.

 

Elektrikli bantlar arasında teknik özellikleri farklı olan ürün çeşitleri bulunuyor. Kalınlık, en ve boy gibi özellikleri ile kullanılacak işe göre ebatları farklılık gösteren ürünlerden size uygun olanı seçebilir, elektrik bandı özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Renkleri genellikle siyah olan bantlarda kırmızı, beyaz, gri, yeşil, mavi ve sarı gibi ürünleri de bulabilirsiniz. Güçlü yapıştırma özelliği ile çeşitli hobi işlerinde de kullanıma uygun olan ürünler arasında renkli olanları tercih edebilirsiniz. Esnek yapısı ile özellikle ince ya da kalın kabloları sararken kolay bir kullanım sunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kabloları sarmak için kullanılan ürünler çeşitli derecede ısıya maruz kalacağı için ürünlerin ısıya dayanma seviyesini de incelemek gerekiyor. Çeşitli cihazlar için 80 derece 600 volta kadar dayanan ürünler, güvenli bir kullanım sunduğu için tercih edebilirsiniz.

 

Farklı özelliklere sahip olan elektrik bant çeşitlerini 10’lu paketler halinde bantları kategorisinden temin edebilirsiniz. Avantajlı çoklu paketlerin yanında tekli satılan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Özellikleri ve ebatları farklı olan PVC izolasyon bantlarını A-Bant, Sonax ve Tek-İş gibi farklı markalardan temin edebilir, elektrikli bant fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Teknik işler dışında evlerde küçük tadilatlarda ve ofislerde kullanılan bantları Tekzen güvencesi ve kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT