Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Kahvaltıların ve çay saatlerinin vazgeçilmezleri kızarmış ekmekleri hazırlamak için, birbirinden farklı özelliklere sahip ekmek kızartma makineleri ile tüm ekmek türlerini kızartabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modellerde sesli uyarı, buz çözme, otomatik kapanma, kızarma seviyesi ayarlama gibi ihtiyacınıza ve kullanım tarzınıza uygun özellikleri seçebilirsiniz. İstediğiniz özellik sayısı arttıkça ekmek kızartma makineleri fiyatları da farklılık gösterir.

 

Kızartma kademesinin ayarlanabildiği ekmek kızartma makineleri ile ekmeğinizin kendi damak tadınıza göre ne kadar çıtır veya yumuşak olacağını ayarlayabilirsiniz. Ekmeği makinede unutmanız veya ekmeğin sıkışması durumunda, otomatik kapanma özelliği ekmeğinizin yanmasını önler ve istediğiniz seviyede kızarmasını sağlar. Bazı modellerin yanında gelen taşıyıcıları, ekmeklerinizi hazırladıktan sonra sofraya taşımak ve servis etmek için kullanabilirsiniz. Kızarma seviyesi arttıkça ya da ekmeklerinizi çıkarırken oluşan kırıntıları, ekmek kızartma makinenizde yer alan kırıntı toplama haznesi veya çekmecesi yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Kırıntıları biriktirmemek, kırıntıların zamanla yanarak yanık kokusu yaymamaları için önemlidir.

 

Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde sunulan ekmek kızartma makineleri, hazırlanış aşamasında ekmeğinizi üstten görebileceğiniz şekilde tasarlansa da dilerseniz ekmeği yandan da görebileceğiniz modeller arasından tercih yapabilirsiniz ve istediğiniz rengi elde ettiğinizde manuel olarak işlemi durdurabilirsiniz. Buz çözme özelliğine sahip ekmek kızartma makinesi modellerinde dondurmuş olduğunuz ekmekleri kolaylıkla oda sıcaklığına getirebilirsiniz. Sofrada soğuyan ekmeklerinizi ise yeniden ısıtma özelliği bulunan modellerle daha fazla kızartmadan, sadece tekrar ılık veya sıcak hale getirerek tüketebilirsiniz.

 

Kahvaltılarda sıklıkla kullanabileceğiniz kızarmış ekmekler, özellikle tereyağ, kaymak veya margarinin üzerine süreceğiniz reçel, marmelat ve bal gibi tatlı kahvaltılıklarla beraber tüketilebilir. Çay-kahve saatlerinizde bruschetta gibi dünya ve Avrupa mutfağından farklı lezzetlere yer vermek istediğinizde ise tariflere en uygun kızarmış ve çıtır ekmekleri kolaylıkla hazırlayarak özel lezzetleri ailenize ve konuklarınıza sunabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT