Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Duvar Üniteli Tv Sehpası


Duvar Üniteli Tv Sehpası Modelleri

TV duvar ünitesi, işlevsel detayları ve dekorasyona katkı sağlayan şık görüntüsü ile oturma odalarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyor. Ürün grubu içerisinde duvara monte duvar ünitesi modelleri gibi TV sehpalarını da görebiliyorsunuz.

Kullanışlı TV Sehpası Nasıl Olmalı?

Kullanışlı bir TV sehpası arayışı içerisindeyseniz öncelikle ürünü kullanmak istediğiniz ortamın ebatlarını dikkate almalısınız. Seçmiş olduğunuz ürün ne denli şık olursa olsun ideal ölçülere sahip değilse ortama istenen havayı kazandıramaz. TV ünitesi modelleri bu neden ile farklı tasarımlar ve farklı ebatlar ile üretiliyor.

Adore'den Alpino'ya kadar TV ünitesi tasarımında kaliteye önem veren markaların ürünleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ürünün rengi oluyor. Küçük bir alan için tercih edeceğiniz üründe koyu renklerden uzak kalmanız faydalı oluyor.

TV Sehpası Nasıl Seçilmeli?

Duvara monte duvar ünitesi seçimi yaparken üniteye ek parçalar zaman zaman dikkate alınmıyor. Oysaki özellikle kitaplık ya da küçük objeleri yerleştirebileceğiniz bu parçalar TV ünitesine estetik bakımdan zenginlik kazandırıyor. Sade tasarımlardan yana olanlar için tek parçadan oluşan modeller ürün grubunda bulunuyor.

Alpino gibi bu alanda bir numara olan markaların sunduğu modeller oldukça zengin özellikleri bünyesinde barındırıyor. Ünite seçimi yaparken duvara monteli veya duvar montesi olmayan modellerden hangisini istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Ayrıca ortama ve diğer mobilyalardaki renk hakimiyetine de dikkat etmelisiniz.

Duvar Üniteli TV Sehpası Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

TV sehpası seçimi kadar tercih edilmiş olan sehpanın dekorasyonu da oldukça önem kazanıyor. TV ünitelerinde televizyonun koyulacağı yer belli olduğu için geri kalan boşlukların değerlendirilmesi ve üniteye ait olan parçaların yerleşimine dikkat etmek gerekiyor.

TV ünitesi modellerinde kapaklı dolap gibi bağımsız parçalar bulunuyorsa bu parçalar televizyonun sağına ve soluna gelecek biçimde dekore edilebilir. Fakat yer bakımından problem bulunuyorsa bu parçalar televizyonun tek bir köşesine de monte edilebilir. Raflar ise altlı üstlü asimetrik biçimde yerleştirilebiliyor.

TV Ünitesinin Bakımı Nasıl Olmalı?

Duvar ünitesi bakımı yapılırken ürünün ahşap özellikleri göz ardı edilmemesi gerekiyor. Bu neden ile birkaç günde bir yapılması yeterli olan temizlikte nemli bir bez kullanımı kafi oluyor. Tekzen güvencesi ile temin edeceğiniz ürünlerin kurulumunu da kolaylıkla yapılabiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT