Toplam 254 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Duvar Kaplamaları


İnşaat & boya kategorisinin altındaki bu bölümde dış cephe ve iç mekân duvar kaplamalarında kullanılan farklı desen ve ebatlardaki ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Stikwall ve Tekzen markalı duvar panelleri kullanarak yaşam alanlarınızı renklendirebilir, farklı desenlerle hayalinizdeki ortamı yaratabilirsiniz. Duvar kaplama panelleri, kolay kesilebildiği için uygulamak istediğiniz alana aynı kolaylıkla monte edilebiliyor. Su ve nemden etkilenmeyen doğal taş görünümüne sahip duvar panelleri bulabileceğiniz gibi parke taşı görünümünde, sıra taş, mix, kesme taş ve kırık taş panelleri de bulabilirsiniz. Su ve nemden etkilenmeyen bu ürünleri kolayca silebilir ve yıkayabilirsiniz. Yosun tutmadığı için bakteri de üretmez.

İç mekân duvar kaplamaları bölümünde yer alan, dekoratif amaçlı kullanıma uygun ürünleri inceleyebilir, sınırsız renk seçeneği ile eşyalarınıza en uygun rengi bulabilirsiniz. Böylece arzu ettiğiniz ürünü kullanarak aileniz ve sevdikleriniz için şık ve huzur verici ortamlar oluşturabilirsiniz. Daha ince yapıda olan iç mekânlarda duvar panelleri odalarda daralmaya yol açmıyor. Ayrıca, dar ve girintili duvarlarda da kolayca uygulanabiliyor. Darbeleri emme özelliğine sahip panellerin aynı zamanda sahip olduğu  mantolama özelliği ile enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Dış mekân duvar kaplamaları bölümündeki ürünler ise, binanızı güneş ışınlarına karşı koruyor. Derinliği daha fazla olan bu ürünler ısı ve ses yalıtımı yapıyorlar. Yangına karşı alev yürütmez özelliği sahip olduğu gibi zehirli gazlar içermedikleri için sağlığınıza zarar vermediği için iç mekânlarda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT