Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Düdüklü Tencereler


En Uygun Düdüklü Tencere Fiyatları Tekzen'de!

Düdüklü tencere, hızlı ve lezzetli yemeklerin mihenk taşıdır. Özellikle nohut, kuru fasulye gibi kuru bakliyatlardan oluşan yemeklerde tercih edilir. Lezzetli sulu, sıcak yemekler için kaliteli bir düdüklü tencere ya da buharlı pişiriciler almanız gerekmektedir. Aynı zamanda düdüklü tencereler basınçla çalıştığından, herhangi bir kazayla karşılaşmamanız için doğru düdüklü seçimi önemlidir. En kaliteli, en ucuz düdüklü tencere modelleri Tekzen’de! Düdüklü tencere ve tava setleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik.

Düdüklü Tencere Modelleri

Düdüklü tencere, yıllardır kullanılan mutfak aletleri arasındadır. Özellikle çok vaktiniz yoksa, hemen yemek pişirmek ya da sebze haşlamak istiyorsanız düdüklü tencere bulunmaz bir nimettir. Her eşya gibi düdüklü tencere setleri de çeşitlilikle ön plana çıkıyor. Düdüklü tencere çeşitleri, boyutlarına, modeline ve özelliklerine göre ayrışmaktadır. Küçük bir aileye sahipseniz küçük düdüklü tencere modellerine, büyük bir aileye sahipseniz büyük düdüklü tencere modellerine göz atabilirsiniz. Düdüklü tencereler, hızlı pişirmesinden ve lezzetli yemeklerin ortaya çıkması için yardımcı olsa da kullanım talimatlarını takip ederek kullanmalısınız. Kullanım talimatları, düdüklü tencerenin modeline göre değişim göstermektedir. Klipsli düdüklü tencere, kademe ayarıyla ön plana çıkıyor. Bu nedenle pişirdiğiniz yemeğe göre kademe ayarını nasıl ayarlamanız gerektiği ile ilgili talimatları takip etmelisiniz. Normal ya da otomatik düdüklü tencere modellerine göz atarak, kullanım talimatlarına bağlı kalarak birbirinden sahanlar ile birlikte de lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Düdüklü Tencere Özellikleri

Düdüklü tencere, yüksek basınç ile çalışır. Yüksek basınç sayesinde yemekler daha hızlı pişer ve normal tencere yemeğinden daha lezzetli olur. Düdüklü tencere modellerinde farklı ayarlar ve pişirme özellikleri de bulunmaktadır. Pişireceğiniz yemeğe göre bu ayarlamaları yapabilirsiniz. Yemeği pişirirken hızlı bir pişirme işlemi gerçekleştiğinden sebzelerin rengini ve canlı görünümünü kaybetmez. Böylece yemekler hem daha lezzetli hem de daha canlı bir şekilde servis edilebilir. Kuru fasulye, nohut ve diğer tüm baklagillerin pişirilmesinde tercih edebilirsiniz. Düdüklü tencere avantajlı olduğu gibi dezavantajlı da olabilir. Bunun ilk sebebi, düdüklü tencereyi kapattıktan sonra pişirme süresi dolana kadar tekrar açamamak. Yani yemeği hazırlarken koyduğunuz malzemelerin eksik olmamasına dikkat etmelisiniz. Eksik olması halinde yemeğiniz istediğiniz gibi olmayabilir. Bunun haricinde pişirirken gerekli talimatlara da dikkat etmek gerekiyor. Üst düzey özelliklere sahip Amboss Amb-4516 Amber 8 lt Klasik Düdüklü Tencere Siyah Sap Tekzen’de sizleri bekliyor. Dilerseniz tekli halde seçtiğiniz düdüklü tencere modelini, dilerseniz düdüklü tencere setini, dilerseniz de ikili düdüklü tencere modellerini tercih edebilirsiniz. Hemen alın ve lezzetli tariflerinize Amboss Amb-4523 Amber 10 lt Klasik Düdüklü Tencere Siyah ile imza atın.

Lezzetli Yemeklere İmza Atan Tencereler Tekzen’de!

Düdüklü tencere kadar diğer döküm tencereler de mutfakta kullanılır. Tencere modellerinin geniş seçeneklerle ön plana çıkmasının sebebi, yemek çeşitleri için farklı tencere modelleri kullanılmalıdır. Örneğin pilav gibi tencerenin dibine yapışabilecek yemekler için teflon yapıda tencere kullanılır. Aynı zamanda tencere boyutlarının da farklı olması, kaç kişilik yemek yaptığınıza göre değişkenlik gösterebilir. Farklı boyutlarda ve farklı malzemelerden üretilen tencere modelleri, kendisini kalitesiyle kanıtlamış Tekzen’de sizleri bekliyor. Tencere seçerken modeli ve kalitesiyle beraber fiyat araştırması da yapılır. Bu nedenle düdüklü tencere alırken merak edilen ilk husus düdüklü tencere fiyatları olmuştur. Düdüklü fiyatları, düdüklü tencerenin kalitesine, modeline, boyutuna göre değişkenlik gösterir. Lezzetli ve iştah açıcı yemekleri pişirmek için tercih edeceğiniz çeşit çeşit tencere modelleri, herkesin cebine hitap eden fiyatlarla Tekzen’de! Tencere modelleri dahil olmak üzere mutfak için kullanılan tüm eşyalar, üst düzey kalitesi ve uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Ayrıca Döküm ızgaralar kullanarak mutfağınızı tamamlamak ve lezzetli yemeklerle damaklarda iz bırakmak Tekzen ile çok kolay.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT