Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Döşeme bakımı ürünleri kategorisinde halı temizleme köpüğü, kumaş yüzeyler için sıvı geçirmezlik ilacı, araç içi temizleyicisi, deri bakım ve onarım sütü, saydam plastik temizleme cilası ve buna benzer yüzey temizliğiyle ilgili aklınıza gelebilecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. 


Arexons, Astonish, Scotchgard, Exup, Meguiars gibi yüzey temizleme konusunda uzman markalara ulaşabilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz yüzey temizleme ürünlerini alabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde yüzeylerinizin temizliğini ve bakımını rahat bir şekilde yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. 


Döşeme bakımı ürünleri kategorisinde bulunan geniş yelpazeli ürün seçenekleri sayesinde zemininize uygun ürünü rahatlıkla bulabilir ve döşemelerinizin cinsine uygun ürünleri alabilirsiniz. Örneğin deri yüzeyler için Mr. Leather markalı ürünlere yönelebilir, kumaş yüzeyler için Carpex ve Nasiol gibi markalardan faydalanabilir, plastik yüzeyler için ise Arexons gibi markaların ürünlerini alabilirsiniz. Tekzen'in geniş yelpazeli ürün çeşidi sayesinde birçok ürünün ve markanın alternatifini de rahatlıkla bulabilirsiniz. 


Ayrıca yine ürün kategorisi altında bulabileceğiniz halı temizleme ürünleri sayesinde halılarınızda bulunan lekeleri halılarınıza zarar vermeden rahatlıkla temizleyebilir ve halılarınızı lekelenmeye karşı koruma altına alabilirsiniz. Stack Italy'nin her türlü koltuk ve halı gibi yüzeylerde kullanılabilen temizleme köpüğü ile halılarınızın yanı sıra koltuklarınızı ve her türlü kumaş yüzeyleri de temizleyebilirsiniz. Bu ürünler sadece halı değil, araç içi ve oto koltuğu temizlemek içinde kullanılabilir.


Tekzen'in kullanıcılara sağladığı kalitesi ve güvencesi sayesinde yüzlerce ürün içinden bütçenize en uygun olanı seçebilir ve bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için, istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak o ürünün detaylı özelliklerini görebilir ve ona göre karar verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT