Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Küllükler Kategorisinin Çok Satanları

Sigaranın iç mekanlarda kullanımının sadece özel havalandırma tesisatı bulunan işletmelerde izinli olduğu günümüzde, dış mekanda konuşlandırılan dış mekan küllükler ve çeşitleri yoğunlukla kullanılmaya başlandı. Sigara kullanıcılarının azımsanmayacak sürelerini küllüklerin başında geçirmesiyle, tasarımları göze hitap eden ve temizliği kolay model ve çeşitleri önemini arttırdı. Tekzen’nin dış mekan küllük çeşitlerini de içeren zengin bahçe kategorisinde kullanım alanınıza en uygun ürünü bulabilirsiniz.

 

Dış mekan küllükler tasarımları kadar dış koşullarında paslanmadan, devrilmeden sabit durmaları tercih sebebidir. Şekilleri nedeniyle ayaklı küllük için alt kısmına eklenen ağırlıklar devrilme riskini minimuma indirmektedir. Küllerin uçuşması ve etrafındakilerin küllük kokusu alma sorunu ise gövdelerine yerleştirilen kumluk haznesi ile çözülmektedir.

 

Dış mekanda uzun sürelerce değişik koşullardan etkilenmeyecek şekilde paslanmaz çelik, elektrostatik boyalı çeşitleri bulunmaktadır. Sigara izmaritini tutucu özelliği de bulunabilen modellerin kare, yuvarlak ve oval ağızları silindir veya konik gövdelere montedir. Gövdede diğer çöpleri de alabilme kapasitesine sahip kutu bulunabilmektedir. Küllerin uçmasını önleyecek kapaklı modeller, küllüğün etrafının temiz kalmasını sağlarken, estetik yapısı ile dış mekanın görüntüsüne katkıda bulunmaktadır.

 

Sigara içenlerin çok fazla eğilmeden küllerini silkeleyebilmeleri için dış mekan küllükler, 50 cm – 95 cm arasında değişen yüksekliklere sahiptir. Cam, üstü telli veya metal ağızları ise 10 cm den başlayarak 30 cm’e kadar değişkenlik göstermektedir. Büyüklü küçüklü deliklerle şekillendirilmiş özel ağız tipleri de bulunmaktadır.

 

Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan mağazası Tekzen’in bahçe kategorisinde, sigara içilmesini istediğiniz alana yerleştirebileceğiniz; bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde seçeceğiniz ürünlerin detaylarını özelliklerini görebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT