Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Dış Cephe Duvar Kaplama Ürünleri

Çeşitli doğa olayları nedeni ile konutların dış kısımlarında zaman zaman bazı sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Bu tür sorunların oluşmasını engellemek amacıyla dış cephe katlama seçeneği sıklıkla tercih ediliyor. Tekzen'de bulunan farklı dış cephe kaplama modelleri ile siz de konutunuzu güvenceye alabilirsiniz.

Dış Cephe Duvar Kaplaması Malzemeleri Nelerdir?

Dayanıklı bir dış cephe kaplama için tercih edilen malzemelerin de kaliteli olmasında yarar bulunuyor. Duvar panelleri, kaplama için tercih edilen malzemelerin başında geliyor. Malzeme seçilirken duvarın yapı malzemesine en uygun seçeneği belirlemek yapının doğallığını korumak açısından gereklidir. Polistiren malzemeler dayanıklılıkları ile ön plana çıkıyor.

Polistiren duvar kaplamaları, sadece dış cephe görüntüsünü modernize etmek ile kalmıyor. Dayanıklı özelliği gibi şık duruşu da gerçekçiliğini koruyor. Ayrıca polistiren malzeme su ve nem gibi faktörlerden etkilenmemekle birlikte ısı yalıtımına da katkı sağlıyor.

Dış Cephe Duvar Kaplaması Nasıl Yapılır?

Dış mekan konutların içine dair de detayları veren önemli etkenlerin başında geliyor. Bu neden ile yıpranmış bir dış mekanın, yapının görselliğini zenginleştirmek açısından zaman zaman yenilenmesinde yarar bulunuyor. Bu noktada ise dış duvar kaplama seçenekleri devreye giriyor. Duvar kaplama modelleri son yıllarda oldukça zengin seçenekler sunarken bu modeller, kaplama kolaylığını da beraberinde getiriyor.

Duvar kaplama işlemi için dilerseniz işin uzmanlarından destek alabilirsiniz. Fakat dilerseniz kendiniz de kapabilirsiniz. İşlemi yapmadan önce subasman profillerini tercih ettiğini kaplama levhalarının ebatlarına uygun biçimde kesmelisiniz. Yapıştırıcı harcı levhalara sürülerek malzeme duvara yerleştirilir.

Duvar Kaplamalarının Özellikleri

Şık bir görüntü sunmanın yanı sıra duvar kaplamaları ısı ve ses yapıtım özelikleri ile de dikkat çekiyor. Dayanıklı özellikleri yağmur ya da kar gibi etkenlerden dış cepheyi koruyor. Doğal görüntüsünde ise solma yaşanmıyor.

Zaman içerisinde koku yapmayan cephe kaplama malzemeleri, farklı renk ve modelleri ile de her zevke hitap edecek seçenekler sunuyor. Özel montaj tekniği pratik bir monteleme imkanı sağlıyor. Ayrıca alev yürütmeyen yapısı olası bir yangında alevin çoğalmasını da engelleyebiliyor. Doğal taşlarda görülen yosunlanma sorunu ile de karşılaşmazsınız.

Duvar Kaplama Fiyat Aralığı

Duvar kaplamaları zengin bir ürün yelpazesi ile satışa çıkarılıyor. Ürün gamının geniş olması ürünlerin fiyatlarında da çeşitliliği beraberinde getiriyor. Her zevke olduğu kadar her bütçeye de hitap eden modeller Tekzen kalitesi ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT