Toplam 38 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Direksiyon & Aksesuarları


Direksiyon simidi üzerine takılan kılıf ve koruyucular, konforlu ve rahat bir şekilde aracınızı yönlendirebilmenize olanak tanıyor. Deri ya da vinil gibi dayanıklı materyallerden imal edilen ürünler, kolaylıkla monte edilebiliyor. İç donanımlara eklenen ürünler, hem araç içi aksesuar olarak tercih edilebiliyor hem de aracın daha fonksiyonel bir yapıya kavuşmasını sağlıyor. Aracınızın orijinal görünümünü ve mevcut kondisyonunu korumasına da yardımcı olan aksesuarlar, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.


İç oto aksesuarları arasında yer alan direksiyon kılıfları, tek ünite halinde ya da deri bant şeklinde tasarlanıyor. Tek parça olan aksesuarlar, doğrudan direksiyon simidi üstüne takılabiliyor. Deri bant olarak üretilen kılıf çeşitleri ise ekstra ip desteği ile sarılarak ya da belli noktalardan dikilerek sabitlenebiliyor. Sıkı ve sağlam bir şekilde sarılan kılıf şeklindeki direksiyon aksesuarları, temas yüzeylerini toz, nem, kir ve güneş ışınları gibi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden koruyor. Yapıştırma veya kalıcı sabitleme benzeri işlemlerden geçmeden monte edilen ürünleri istediğiniz zaman kolaylıkla çıkarılabilmeniz de mümkün oluyor.


Çevirme yardım topuzu olarak da bilinen ek aparatlar, hidrolik olmayan ya da geniş dönüş açısına sahip olan araçları zahmetsizce ve güvenli bir şekilde yönlendirebilmenizi kolaylaştırıyor. Baston pedal kilidi ya da çelik pedal kilidi tarzındaki ekipmanlar, aracınıza ekstra bir güvenlik donanımı ekleyebilmenizi mümkün hale getiriyor. Aracınızın konsol aralığına ve diz mesafesine uygun olarak ayarlanabilen kilit mekanizmaları, güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor. Genel anlamda direksiyon aksesuarları fiyatları ise ürünün markası, modeli, türü, tasarımı ve özellikleri gibi çeşitli hususlara bağlı olarak değişiklik göstertebiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT