Toplam 28 üründen, 1-28 arası gösteriliyor.

Dilsiz Uşaklar


Kıyafetleri kırışmadan, düzgün bir şekilde asmaya yarayan bir tür ayaklı askılık olan dilsiz uşaklar, sadece işlevsel kullanım özelliği ile değil dekoratif yönüyle de öne çıkıyor.

 

Mobilya kategorisi altındaki portmanto ve ayakkabılıklar bölümünde listelenen dilsiz uşak askı çeşitleri metal veya nitelikli ahşap malzemelerden üretiliyor. Dilsiz uşak gibi ilginç ve esprili bir tanımla adlandırılan bu tasarımlar, klasik portmanto veya vestiyer işlevini de üstleniyor. Buna karşın bu ürünler asıl işlevini giysilerin kırışmadan askıda tutabilmesiyle gösteriyor. Yere paralel ahşap veya metal çubukları ile ceket, gömlek, pantolon, kravat ve benzeri giyeceklerin kullanılacakları zamana kadar düzgün şekilde askıda kalmasını sağlıyor.

 

Özellikle günlük olarak giyilen kıyafetlerin, iş giysilerinin, ertesi gün de buruşmadan, ütü gerektirmeden rahatlıkla giyilmesini kolaylaştırıyor. Dilsiz uşakları hem yatak odanızda hem de ofis ortamında kıyafetleriniz için zarif bir askılık olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca mekanınıza hoş bir detay katabilir, mekandaki eşyalarınızla uyumlu dekoratif bir öğe olarak değerlendirebilirsiniz. Dilsiz uşak ölçüleri, renk ve kullanılan malzemeler modelden modele farklılık gösteriyor. Kategoride yer alan ürünlerin üzerine tıklayıp, modelin teknik detaylarına erişerek ev veya ofisiniz için uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.

 

Dilsiz uşaklar Tekzen Home, Cvs Mob, Rafevi, Rem Market ve diğer markalar tarafından tekli, çiftli gibi farklı tasarımlarda hazırlanıyor. Siz de kıyafetleriniz için şık tasarımlara sahip askılık modellerini inceleyebilir, farklı modellerle karşılaştırabilir, mekanınıza uygun olabilecek ürün seçenekleri için sipariş verebilirsiniz. Dilsiz uşak fiyatları kapsamında bütçenize ve beğeninize en uygun ürünleri Tekzen güvencesi ve avantajları ile hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT