Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Derz Kalemleri


En Uygun Fiyatlı Derz Kalemleri Tekzen'de!

İki fayans arasında kalan boşluk olarak isimlendirilen derz, estetik açıdan önemli bir role sahiptir. Zamanla kirlenip rengini kaybeden derzler için tasarlanmış olan derz boyama kalemi, oldukça pratik bir çözüm olarak karşınıza çıkar. Kırılmış veya çatlamış derzleri "derz kazıyıcılar" ile kazıyıp yeniden dolgu yapmanız gerekirken sadece rengini kaybetmiş olan derzler için bu kadar zahmet çekmenize gerek kalmaz. En uygun fiyatlı derz dolgu kalemi ürünlerini Tekzen’de inceleyerek zahmetsiz bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Derz Kalemleri Ne İşe Yarar?

Fayans derz kalemi ürünleri ne işe yarar sorusunun cevabı merak konusudur. Kirlenerek rengini kaybetmiş derzlere ilk günkü görünümünü kazandırmaya yarayan bu ürünler, "mobilya rötuş kalemleri" ile benzer bir işleve sahiptir. Fayans aralarında temiz bir görünüm sağlamanıza da yardımcı olan derz kalemleri, kalem şeklindeki tasarımı sayesinde pratik bir kullanıma sahiptir. Derz yenileme veya temizleme işlemlerinde kurtarıcınız olan bu ürünler, suya dayanıklı olma özellikleri ile mutfak ve banyolarda sorunsuz bir deneyim sunar.

Her İhtiyaca Uygun Derz Kalemi Modelleri

Her istek ve ihtiyaca uygun derz kalemi modellerini geniş ürün yelpazesi içerisinde bulmanız mümkündür. Beyaz derz kalemi modelleri, en çok tercih edilenler arasında yer alır. "Derz Kalemi 3 Adet Yedek Uçlu" seçeneği, kullanışlı özellikleriyle göz doldurur. Su geçirmez, hızlı kuruma, toksit içermez, antibakteriyel ve kalıcı özelliklerinin yanı sıra üç adet yedek ucu ile de beğenilerinizi kazanır. "Fayans Markoru Beyaz Tekli Bls-ed820049" seçeneği ise ders renklerinin yenilenmesi için geliştirilen bir modeldir. Bu ürünlerin krem, kahverengi, siyah derz kalemi gibi farklı renk seçeneklerini bulmanız da mümkündür.

Pratik Bir Deneyim Sunan Derz Kalemi Özellikleri

Fayans aralarındaki derzlerin yanı sıra duvar, ahşap gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen derz kalemleri; özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Uç kısmını bastırdıkça boyası dışarı çıkan ve kolayca sürülen bu ürünler, pratik bir deneyimi kaçınılmaz kılar. Ergonomik tasarımlarıyla rötuş için ideal olan derz kalemleri, çabuk kuruma ve leke bırakmama özellikleriyle dikkat çeker. İstediğiniz renkte bulabileceğiniz bu ürünler; beyaz, kahve ve krem derz kalemi seçenekleriyle ön plana çıkar. "Mastarlar" ve kazıyıcılara ihtiyacınız olmadan derz görünümünü yenilemek istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Derz Kalemi Nasıl Kullanılır?

Antibakteriyel bileşimi sayesinde uygulandığı alanın hijyenik olmasını sağlayan derz kalemlerinin kullanımı oldukça basittir. Profesyonel bir tecrübe gerektirmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri uygulayacağınız alanın kuru ve temiz olması, ilk dikkat etmeniz gereken noktalar arasındadır. Kalem tasarımı sayesinde kolayca kavranıp kullanılabilen derz kalemlerini kullanmanın en basit yolu derzlerin üzerinden çizgi çekerek geçmektir. Tüm derzleri çizdikten sonra kurumaya bırakmanız gerekir. İster beyaz ister kahverengi derz kalemi kullanıyor olun uygulama sonrasında yüzeyi kullanmak için 10-15 dk beklemeniz tavsiye edilir.

Aradığınız Derz Kalemi Modelleri Tekzen’de!

Kullanım kolaylığı nedeni ile sıklıkla tercih edilen derz kalemleri, fayans görünümünü etkileyen derzleri yenilemenize yardımcı olur. İster banyoda ister mutfakta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, farklı model seçenekleri ile sizlerle buluşur. Aradığınız derz kalemi modellerine uygun fiyatlarla sahip olmak için doğru adrestesiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ihtiyacınız olan "silikon tabancaları" , "zımparalar", "inşaat malzemeleri" ve diğer yardımcılara da kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun derz kalemi fiyatları, "parkeler","boya astarları" ve zengin ürün yelpazesi için Tekzen’e göz atabilir, keyifli bir alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT