Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Davul Fırın

Günümüzde mutfaklarda daha çok akıllı mini fırınlar kullanılsa dahi, davul fırın modelleri de önemini korumaya devam ediyor. Beyaz eşya kategorisinin altından ulaşabileceğiniz bu ürünler, ihtiyacınıza göre çeşitli ebat ve özelliklerde alıcılarını bekliyor.

 

AKEL ve CVS markalarına ait olan davul fırınlarda lezzetli tatlılar, hamur işleri ve yemekler pişirebilirsiniz. 2 yıl garanti süresine sahip olan davul fırın ölçüleri, 48 x 48 x 32 cm’lik aile boyu, 55 x 44 x 32 cm’lik sülale boyu olmak üzere çeşitli ebatlara sahiptir. İsteğe göre çift ve tek tepsili ya da ısıya dayanıklı gözetleme camlı ve camsız seçenekleri mevcuttur. Termostatlı olan modelleri kek, börek ya da baklava pişirme esnasında yanmayı önleyici özelliğe sahiptir. Standart olanlarında ise, 300 dereceye kadar ulaşabilen sıcaklık, sabit kalmaz ve pişmemiş olan kısımların da pişmesini sağlamak için zaman zaman tepsiyi çevirmek gerekebilir. Döner tepsili olan modeller sizi bu zahmetten kurtaracaktır.

 

Kekten böreğe, baklavadan poğaçaya, pizzadan hamsiye kadar aklınıza gelebilecek daha nice yemeği ya da hamur işini pişirebileceğiniz davul fırınlar, alüminyum iç hazneye sahiptir. Ortalama 5 – 6 kg ağırlığında olan bu ürünler, güvenilir kilit sistemi sayesinde yüksek sıcaklıktan kaynaklanan yanma kazalarına karşı korumalıdır.

 

Tekzen markasının kalitesi ve güvencesi altında satışa sunulan davul fırın fiyatları hakkında bilgi alabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza göre sizin için en uygun olan ürünü kolay bir şekilde seçebilir, tek bir tıkla tüm özelliklerine ulaşabilir, benzer modeller arasında bir karşılaştırma yaparak arzu ettiğiniz modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT