Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Davul Fırın Modelleri

Lezzetli yemeklerin pişirildiği fırınlar mutfakların en temel eşyalarından birisidir. Geçmişten günümüze mutfakların başköşesinde yerini koruyan davul fırın modelleri ve davlumbaz fırınlar birbirinden kaliteli ve kullanışlı çeşitleri ile Tekzen.com.tr’de sizlerin beğenisine sunuluyor.

Davul Fırın Nasıl Kullanılır?

Yuvarlak fırın ve davul fırın kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu dikkatli bir şekilde okumalısınız. Böylece fırınınızı tam performans alarak ve sorunsuz olarak kullanmanız mümkün olacaktır. Davul fırın kullanımında dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli unsur da fırınınızın voltaj ayarı ile fırını kullanacağınız prizin voltajının uyumlu olmasıdır.

Davul fırın kullanımı oldukça rahattır. Öncelikle fırında pişireceğiniz yiyeceğin türüne göre fırının sıcaklık ayarını yapmalısınız. Daha sonra fırın tepsisini fırına koyarak fırını çalıştırmalısınız. Ayrıca yiyeceği pişirme miktarını da yine alt ve üst tepsi ayar düğmeleri ile kontrol edebilirsiniz.

Davul Fırın Nasıl Temizlenir?

Davul fırın modelleri temizliğinin rahat yapılması ile de oldukça konforludur. Fırınınızı temizlemeden önce fırınınızla birlikte size gönderilen kullanım talimatlarına bakmalısınız. Temizleme ile ilgili verilen ayrıntılara dikkat etmeniz fırınınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca fırınınızın temizliğini doğru bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Davul fırınınızı belirli aralıklarla ve düzenli olarak temizlemelisiniz. Zamanla fırın üzerinde oluşan tozlanmaları nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Zorlu lekelerle karşı karşıya iseniz uygun bir deterjan ve bez yardımıyla lekeleri temizleyebilirsiniz.

Davul Fırın Çeşitleri Nelerdir?

Tekzen’in sizlere sunduğu davlumbaz fırın çeşitleri birbirinden şık ve kullanışlı modelleri ile her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Birçok modelde göze çarpan önü camlı modeller hem kullanımı hem de şıklığı ile konforunuzu artırıyor.

Davlumbaz çeşitleri içerisinde sıkça göze çarpan bir diğer model de döner sistemli davul fırınlardır. Bu fırınlar sahip olduğu otomatik dönme özelliği sayesinde fırına koyduğunuz yiyeceğin her tarafını eşit bir şekilde pişirir. Ayrıca bu özelliği ile yüzde 30 enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

Davlumbaz Fırın Fiyatları Nasıldır?

Davlumbaz fırınlar fiyatları ile de her bütçeye hitap etmektedir. Tekzen.com.tr’de bulabileceğiniz birbirinden kaliteli markalara sahip ve kullanışlı davul fırın modelleri aynı zamanda sahip oldukları geniş fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamayacak şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT