Toplam 404 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Dağcılık & Tırmanış Malzemeleri


Dağcılık & Tırmanış Malzemeleri Kategorisinin Çok Satanları

Spor & Outdoor Ürünleri kategorisinin altında yer alan Dağcılık Tırmanış Malzemeleri bölümünde dağcılığa dair birbirinden çeşitli ürünleri bulabilmeniz mümkün oluyor. Dağcı kaskları, ipler, perlonlar, kazma kürekler, kramponlar, makaralar ve yürüyüş batonlarına kadar birçok ürüne bu kategori vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.


Dağcılık tırmanış malzemelerinde ön plana çıkan; Black Diamond, Edelweiss, Grivel, Climbing Technology gibi kaliteli ve güvenli markalarla ihtiyacınıza uygun tırmanış malzemelerine ulaşabilirsiniz.


Çantanıza kolaylıkla sığabilecek iniş ve emniyet malzemeleri, çoklu sürtünme moduyla düşürücü, iple iniş ve çıkışlarınızda büyük yardımcınız olacaktır. Dayanıklı yapısı ve rehber moduyla büyük yardımcınız olacak iniş malzemeleri güvenli iniş ve çıkış yapabilmenize yardımcı oluyor.


Dağcı ve tırmanıcılar için büyük önem taşıyan kazma ve kürekler Tekzen'de çeşit çeşit modellerle sizlerle buluşuyor. Sağlam yapılı sertleştirilmiş çeliklerden üretilen bu kazma ve kürekler tırmanışlarınız sırasında size büyük oranda yardımcı oluyor. Buz kazması, kar küreği gibi ürünlerle de karlı günlerde tırmanışlarınızı kolaylıkla sağlayabileceksiniz. Tırmanış malzemeleri Tekzen'de oldukça çeşitli. İhtiyacınıza yönelik tırmanış malzemesini burada kolaylıkla bulabileceksiniz.


Trekking yapanlar için sunulan yürüyüş batonları birçok çeşidiyle sizlerle buluşuyor. Yürüyüş batonu aksesuarlarından, trekking basket kar paletine kadar, yürüyüş batonunuza göre her türlü ekipmanı burada bulabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınıza ve zevkinize uygun yürüyüş batonlarına buradan ulaşabilirsiniz.Tırmanış emniyet kemeri, tırmanış makaraları, şok emici konumlanma gibi dağcılık ve tırmanışta ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı burada bulabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İsterseniz, dilediğiniz ürünü Tekzen güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT