Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Aydınlatmaları Kategorisinin Çok Satanları

Çocuk Odası Aydınlatma Modelleri

Oturma odası ya da mutfak gibi mekanların yanı sıra çocuk odası aydınlatması da önem verilmesi gereken konular arasında yer alıyor. Birbirinden şık bebek odası avize modelleri sizler için Tekzen kalitesi ile satışa sunuluyor.

Çocuk Odası Aydınlatması Nasıl Olmalı?

Çoçuk odası avize modelleri farklı alternatiflere sahip olmakla birlikte aydınlatmada dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. Dekorasyona katkı sağlayan ve eğlenceli detaylara sahip olan bebek odası aydınlatma modelleri tercih edilirken sabit modellere öncelik verebilirsiniz. Böylece hareketli bebekler için sağlıklı bir ortam elde edebilirsiniz.

Seçilen avizenin ortama dağıttığı ışığın dengeli olması bebeklerin ışıktan rahatsız olmasını da engelliyor. Bebek odası gece lambası modelleri seçiminde ise ortama sadece loş bir ışık yayması yeterli oluyor. Çünkü bebekler karanlık ortamlarda gelişim hormonunu daha hızlı sağlıyor.

Çocuk Odası Aydınlatması Nasıl Seçilmeli?

Çoçuk odası avize çeşitleri rengarenk motifleri ile ilk bakışta çocukların dikkatini çekse de aydınlatma seçimi yapılırken mutlaka sağlıklı malzemelerden tasarlanan aydınlatmaları tercih etmek gerekiyor. Dekorasyonun tamamlayıcı parçası olan aydınlatmaları seçerken ürünün gece gündüz ayrımını engellememesine dikkat etmek gerekiyor. Özellikle bebeklerin uykudan uyanmasına sebebiyet vermeyen modelleri incelemekte yarar bulunuyor.

Bebeklerin ışığa karşı olan hassasiyetlerinin yüksek olduğu düşünülürse onların uykuya dalmalarını engelleyecek yoğunlukta ışık saçan modellerden uzak durmakta yarar bulunuyor. Özellikle bebek odası gece lambası modellerinin ışık ayarının yapılabilmesinde yarar bulunuyor.

Çocuk Odası Avize Modelleri

Çoçuk odası avize modelleri daha çok renkli detayları ile ön plana çıkıyor. Renk bakımından olduğu kadar ürünlerde tasarım bakımından da farklı seçenekleri görmek mümkün. Özellikle balon ve uçak motifleri bulunan seçenekler dikkat çekiyor.

Bebek odası aydınlatma sistemleri içerisinde renkli ve estetik tasarımların yanı sıra sade fakat şık detaylara sahip modeller de bulunuyor. Gökkuşağı ve atlı karınca biçiminde üretilen modeller de hem aydınlatma bakımından hem de dekorasyon bakımından ihtiyaçlara cevap verebilecek seçenekler arasında yer alıyor.

Bebek Aydınlatmalarında Fiyatlar

Bebek ve çocuk odası için tasarlanan avize ve abajur modelleri "Elektrik & Aydınlatma" ürün grubu içerisinde bulunuyor. Farklı zevklere hitap eden ve geniş bir hayal gücü ile tasarlanan ürünler farklı fiyat seçenekleri ile satışa çıkarılıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT