Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Abajuru


Seramik Lamba Çocuk D1-21
Seramik Lamba Çocuk D1-21
Sadece Mağazada
39,99 TL
Abajur Caillou - 60440
Abajur Caillou - 60440
Sadece Mağazada
9,99 TL
Frozen Abajur
Frozen Abajur
Sadece Mağazada
99,99 TL

Çocuk odası aydınlatmaları kategorisi altında yer alan çocuk odası abajuru çeşitleri, çocukların hayal dünyasını yansıtan ve çocuk odası dekorasyonu ile uyum yakalayan rengarenk modelleriyle dikkat çekiyor.


Çocuk odası abajuru markaları arasında yer alan Oradekor, Dekorjinal, Disney, Nisa Aydınlatma ve Tekzen Home gibi pek çok markanın ürünlerinden çocuğunuzun beğenisine hitap eden ve odasının dekorasyonuna uygun çocuk odası aydınlatmasını seçebilirsiniz. Abajurlar, şık ve dekoratif tasarımlarının yanı sıra çocuğunuzun gözlerini rahatsız etmeyecek oranda ışık saçıyor.


Bebek odası abajuru modelleri bebeklerin dikkatini çekecek küçük ve sevimli detaylar barındırıyor. Bebek odası abajur lamba, uçlarına asılmış olan renkli ayıcık ve oyuncak bebeklerin ışıkta sallanan görüntüsü sayesinde, çevresini sürekli gözlemleyen bebeklerin eğlence kaynağı haline geliyor. Işığı süzen abajur kumaşlarında bebek odası takımlarına uygun renkler kullanılıyor. Bu renkli kumaşlardan süzülen ışığın yarattığı loş ortam bebeklerin rahat bir uyku çekmesine olanak sağlıyor.


Aydınlatma ürünleri arasında yer alan dokunmatik abajurlar küçük yaştaki çocukların bir dokunuşta ışığı açıp kapayabilmesine olanak sağlıyor. Gece uyandığında düğme aramak zorunda kalmadan çocukların lambayı yakabilmesini sağlayan bu sistem, küçük çocukların hayatını oldukça kolaylaştırıyor.


Çocuk ve bebek odası için tasarlanan abajurların tasarımında çocukların sevdiği çizgi karakterlere, küçük oyuncaklara, futbol takımları ile ilgili baskılara ve çocukların sevdiği dikkat çekici renklere yer veriliyor. Disney çizgi filimleri, Caillou, Ben 10, Star Wars gibi çocukların severek izlediği dizi ve filmlerden temaların kullanıldığı tasarımlar bu dizi ve filmlere hayran olan çocukların beğenisini topluyor. Küçük futbol taraftarları için tasarlanan modellerde ise futbol takımlarının amblemleri bulunuyor.


Birbirinden renkli çocuk odası abajuru çeşitlerini ürün detaylarındaki bilgilere bakarak ve  ürün fotoğrafına tıklayarak daha yakından inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz ürünlerden bütçenize ve çocuğunuzun zevkine en uygun ürünü seçebilir, Tekzen güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT