Çocuk Halıları


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Birbirinden Canlı Çocuk Halı Modelleri Tekzen’de!

halılar, ortamda dekoratif bir bütünlük sağlayan, ev tekstilinde olmazsa olmaz ürün kategorilerinden biridir. Pek çok farklı model, boyut ve tasarım seçeneği bulunan halılar çocuk odalarında da sık sık tercih edilmektedir. Çocukların hoşuna gidecek konseptlerin yanı sıra, leke tutmayan kolay temizlenebilir özelliğe sahip ürün seçenekleri bulunmaktadır. Pembe, gri, lila, turuncu, mavi, lacivert gibi renkler bu ürünlerde sık sık kullanılır. Bu alanda öne çıkan Chilai Home Yıldız Gri Çocuk Halısı 100x160 cm gibi ürünler hem ebeveynlerin hem de çocukların ilgisini çeken alternatiflerden biridir.

Çocuk Odasına Halı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuklar oyun oynamak, yemek yemek ve resim çizmek gibi pek çok aktiviteyi odalarında gerçekleştirir. Bu etkinlikler sırasında odada bulunan halıya oyun hamurları, boyalar, yiyecek ve içecekler dökülebilir. Çocuğunuzun odası için halı tercihi yaparken bu gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilir materyalden üretilen halılar seçmek pratik bir kullanım sunacaktır. Ayrıca halının ömrü daha uzun olacaktır. Yumuşak dokumaya sahip halılar çocukların konforlu vakit geçirmesini sağlar. Bu nedenle halının dokusu da oldukça önemlidir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir detay ise halının kaydırmaz tabanlı olmasıdır. Kaymaz halılar sayesinde çocuğunuzun dengesini kaybetmesi de önlenmiş olacaktır. Tüm bu kriterlere uygun çocuk halıları modellerine siz de Tekzen’den ulaşabilirsiniz.

Çocuk Halısı Modelleri Nelerdir?

Çocuğunuzun odasında geçirdiği vakti daha keyifli hale getirmek için halıları onun zevkine göre tercih edebilirsiniz. Sevdiği masal ve çizgi film karakterlerinin bulunduğu modellerin yanı sıra hayvan figürlü ve tek renk halı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca farklı boyutlar ve şekillerde çocuk halı modelleri bulunmaktadır. Rakamlar ve harfler bulunan halılar hem eğlenceli hem eğitici bir seçenek olacaktır. Çocuk odasının şekline ve dekorasyonuna göre daire, kare ve dikdörtgen gibi halı seçeneklerinden birisi kullanılabilir. Ayrıca farklı boyutlarda modellerden odanın boyutuna ve ortada kalan boşluğa uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Yumuşak tasarımları ile shaggy halılar pek çok evde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu halılar salon, yatak odası gibi ortamların yanı sıra çocuk odalarında kullanıma uygundur.

Bebek Odası İçin Uygun Halı Seçenekleri

Bebek odalarında kullanmak üzere tercih edilen halılarda bazı kriterlere dikkat edilmelidir. Bebeklerin cildi son derece hassastır. Odasında bulunan halıda emekleme, yürüme gibi hareketleri gerçekleştirirken halı ile sürekli temas halinde olacaktır. Bu nedenle bebek odasında bulunan halı yumuşak bir dokuya sahip olmalıdır. Bebeğin cildine zarar vermeyen ve konforunu sağlayan bebek odası halısı modelleri için hemen Tekzen’e göz atabilirsiniz. Anaokulu halıları da aynı şekilde bebek ve çocukların kullanımına uygun, konforlu ve rahat temizlenebilme imkânı sunmaktadır.

Çocuklar İçin Eğlenceli Halı Modelleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip çocuk odası halı modelleri arasında sade modellerin yanı sıra eğlenceli tasarımlara sahip seçenekler bulunmaktadır. Seksekli halı seçenekleri oyun alanlarında kullanmak için idealdir. Çocuğunuz kendi başına ya da arkadaşları ile seksekli halısında keyifli vakit geçirebilir. Ayrıca bahçe havası yaratmak için çim halı modelleri bulunmaktadır. Evinizin bahçesinde kullanabileceğiniz gibi çocuğunuz için oluşturduğunuz oyun alanının zeminini bu çim halılar ile kaplayabilirsiniz. Bu halıların boyutu kullanıcının isteğine kalmıştır. Kullanacağınız ortama özel çim halı alabilmeniz mümkündür. Bütün bu halı aksesuarları maksimum konfor ve müşteri memnuniyeti için üretilmektedir.

Genç ve Çocuk Odaları İçin En İdeal Halılar Tekzen’de!

Dört mevsim kullanım imkânı bulunan kaydırmaz özelliğe sahip çocuk odası halı modelleri yıkama talimatlarına göre yıkanarak uzun ömürlü kullanım sunar. Kozzy Home Yıkanabilir Kaymaz Taban Çocuk Halısı bu kategoride dikkat çeken ürünlerden biridir. Birbirinden hoş tasarımlara sahip genç odası halı modelleri beğeniyle kullanılmaktadır. Bu modern halılar ve yüzlerce çocuk odası halısı modeline Tekzen’den anında ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT