Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çocuk Dekoratif Aydınlatma


Elektrik & Aydınlatma kategorisinde sunulan; çocuk odalarını süslemek amacıyla tercih edilen çocuk dekoratif aydınlatma ürünleri, farklı renkleri ve çeşitleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hem oda aydınlanmasını sağlayan hem de estetik bir hava katan ürünler çocuk odalarında sevimli bir ortam oluşturuyor. Bebek odası aydınlatma ürünleri de bebek odalarında kullanışlı bir aydınlık elde etmeye yarıyor; estetik görünümlü aydınlanma, bebekleri rahatsız etmeden ebeveynlerin bebeklerini görebilmelerine imkan tanıyor.


Çocuk dekoratif aydınlatma modelleri sundukları farklı stilleriyle dikkatleri çekiyor. Sevimli karakterlerin, çizgi kahramanların lambaya dönüştürülmüş hallerinin yanı sıra, üç boyutlu dekoratif lambalar da dikkatleri çekiyor. Dayanıklı modeller, kırılmamaları sebebiyle çocuklar için güvenli bir yapı sergiliyor. LED kullanımı nedeni ile de oldukça tasarruflu elektrik tüketimi sağlıyor.


Abajur şeklindeki ürünler, abajur şapkalarında taşıdıkları baskılar, süslemeler ve renklerle odaya güzel bir atmosfer sağlıyor. Nakışlı kumaş abajur şapkaları da süse düşkün kız çocuklarının gözde modelleri arasında yer alıyor. Duvara takılan farklı tasarımlara sahip ahşap ya da plastik çocuk dekoratif aydınlanma modelleri de göz alıcı özellikleriyle tercih ediliyor. Pille çalışan ve duvara yapıştırılabilen LED’li ürünler ise kolay montaj ve duvarda iz bırakmamaları sebebiyle rağbet görüyor.


İple açılıp kapatılabilen modeller çocuklara kullanım kolaylığı sağlıyor. Çocuk dekoratif aydınlatma fiyatları ürün modeli, markası ve özelliklerine göre farklılık arz ediyor. Lisanslı dekoratif masa lambaları da ısıya dayanıklı, ışık geçirebilen yüzeylerinde beğenilen çizgi kahramanları sergiliyor. Bu sebeple de çocukların favorileri arasında yer alıyor. Çocuğunuzun zevkin uygun bir modeli hemen satın alarak Tekzen farkıyla odasının dekorasyonuna yardımcı olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT