Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çocuk Bornozları


Çocuk Bornozları Model Seçenekleri

Aileler için en başta çocuklarının mutluluğu ve rahatlığı gelmektedir. Çocukların banyo sonrası konforunu arttıracak çocuk bornoz seti modelleri tekzen.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Marie Claire gibi kaliteli markaların ürünlerini bu katalogda bulabilirsiniz. Bornozlar çocuk sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş olup çocuğunuz için herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır.

Çocuk Bornozu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo tekstili ürünleri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi olan bornozlar, banyo sonrasında çocukların ve sizin hayatınızı daha da konforlu bir hale getirecek. Çocuk bornozu kullanmanın en büyük yararı pratikliği ve kullanımı sırasındaki kolaylıktır. Banyodan sonra özellikle de kış günlerinde aileler çocukları vakit kaybetmeden hemen giydirmek istemektedir. Bu durumda, çocuğunuza uygun bir bornozu giydirmeniz çok kısa sürecektir.

Çocuk bornozu seçerken dikkat etmeniz gereken em önemli etken bornozun çocuğun yaşına ve ölçülerine uygun olmasıdır. Aksi taktirde çocuğunuz bornozu giyip çıkarırken rahat edemeyecek ve zorluklar yaşanacaktır. Çocuğun boy ve kilosuna da seçim sırasında dikkat edilmelidir.

Çocuk Bornozu Nasıl Temizlenir?

Taç gibi kaliteli markaların bornoz çeşitlerini bulacağınız tekzen.com'da bulunan ürünlerin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çocuk bornozunu temizlemeden önce yıkama talimatlarına dikkat etmeniz çok önemlidir. Aksi takdirde ürünü etkili bir şekilde temizleyemeyemediğiniz gibi üründe hasara da neden olabilirsiniz. Her üründe bulunan yıkama özellikleri, yıkama derecesi, ürünün ütülenip ütülenemeyeceği ve kurutma şekli gibi talimatlara mutlaka uyulması gereklidir.

Çocuk bornozu temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da yıkama sırasında kullanılacak deterjanlardır. Ürün üzerinde yıkanması gereken deterjanla ilgili bilgi veriliyorsa bunlara uyulması ürünün kullanım süresini uzatacaktır. Ayrıca çocukların sağlığını da göz önünde bulundurarak çocuklara özel bir deterjan yardımıyla ürünü yıkamalısınız. Aksi takdirde çocuğunuzun cildi zarar görebilir.

Çocuk Bornozu Renkleri Nasıldır?

Tekzen'in sizlere sunduğu çocuk bornoz seti koleksiyonunda bulunan ürünler renkleri ile de her zevke hitap edecek tarzdadır. Özellikle çocukların dikkatini çekecek canlı renkleri sayesinde, çocuklar bu bornozları severek kullanacaklar. Maviden pembeye, beyazdan kırmızıya zengin bir renk skalasına sahip olan bornoz kataloğunda her çocuğun seveceği rengi bulması oldukça kolay olacaktır.

Çocuk bornozlarında renk seçeneklerini incelediğinizde sade renkli ürünler bulabileceğiniz gibi karışık renkli ürünler de bulabilirsiniz. Çocuğunuzun zevkine uygun renkler karıştırılarak üretilmiş olan bu bornozlar kullanımı ile de oldukça konforludur. Ayrıca bornoz modelleri içerisinde çocuğunuzun sevdiği karakterler bornoz eteklerine özenle yerleştirilerek bornozlara ayrı bir canlılık ve sevimlilik katılmıştır. Renkli bornoz modelleri içerisinde bornozun her yerine özenle yerleştirilmiş farklı tasarımlar da bulabilirsiniz.

Çocuk Bornozu Fiyatları Nasıldır?

Eponj Home gibi markaların da ürünlerini içeren çocuk bornozu koleksiyonunda bulunan ürünler kalitesi, şıklığı ve fiyatıyla sizlerin gönlünü fethetmeye hazır. Geniş fiyat skalası sayesinde her kesime hitap edecek tarzda ürünler bu katalogda mevcuttur. Tekzen.com'un filtreleme seçeneği sayesinde istediğiniz tarz, renk ve markadaki bornozlara ulaşarak fiyat bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT