Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Spor & Outdoor Ürünleri kategorisinin bisikletler başlığı altında yer alan çocuk bisikleti bölümü, her çocuğun hayallerini süsleyen yüzü aşkın bisiklet modeli ile sizleri bekliyor. Salcano, Ümit Bisiklet, Zepline, Tunca, Tekzen, Pilsan, Modelüx, Doğan Bisiklet ve Bilsa Oyuncak tarafından üretilen birbirinden farklı boylarda ve özelliklerdeki çocuk bisikleti çeşitleri arasından birini seçerek çocuğunuza onu mutlu edecek bir sürpriz yapabilirsiniz.


Hem kız hem de erkek çocuklar düşünülerek tasarlanan çocuk bisikletleri arasından çocuğunuzun cinsiyetine, zevklerine ve yaşına uygun bir model bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak pembe renkte üretilen ve üzerinde çok sevilen çizgi film karakterlerini taşıyan kız bisikleti modelleri arasından kızınızı çok sevindirecek bir tanesini onun için seçebilirsiniz. Bunun yanında erkek çocuğunuz için farklı renklerde ve süslemelerdeki çocuk bisikletleri arasından dilediğiniz şekilde seçim yapabilirsiniz.


Çocuk bisikleti kategorisinde 12 jant ile 20 jant arasında değişen boyutlarda yer alan bisiklet modelleri, her yaştan çocuğa hitap ediyor. Çocuğunuzun boyu ya da yaşı ne olursa olsun onun için uygun modeli Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bu kategori altında daha küçük yaş grupları için tasarlanan 3 ve 4 tekerlekli, plastik çocuk bisikletlerine ve ebeveynlerin kontrol edeceği şekilde tutacaklı olarak tasarlanmış çocuk bisikleti seçeneklerine de ulaşabilirsiniz.


Çocuklarınızın, ileride düzenli spor yapan sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için erken yaşta bisiklet sporuyla tanışmaları büyük önem taşıyor. Onların hem eğlenip hem de spor yapması için ideal özelliklere sahip bisiklet modelleri Tekzen’de sizleri bekliyor. Tekzen güvencesi ile kolay alışverişin keyfini çıkarmak ise size kalıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT