Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

CLA Çeşitleri

Bir tür gıda takviyesi olarak da biline CLA, diyet listelerinde de yerini alıyor. Etkili bir antioksidan olmasının yanı sıra Omega 6 yağ asidine de sahiptir. Vücut için önemli bir yeri olan CLA çeşitleri Tekzen.com güvencesi ile satışa sunuluyor.

CLA - Yağ Yakıcı Nedir?

Yağ asidi olarak ifade edilen CLA, vücutta yağ birikmesinin önüne geçtiği için kilo almayı da engelliyor. Bu neden ile özellikle diyet yapan kişiler hızlı yağ yakabilmek için diyet listelerine CLA ekliyor. Düzenli kullanım esnasında karnitin üretimini de tetikliyor. Karnitin, vücut geliştirme sporu ile ilgilenenler için önemli bir maddedir.

Kas yapısında daha fazla enerji üretimi yapabildiği için CLA'nın birden fazla çeşidi bulunuyor. Ürünün içeriği genellikle et ve süt ürünlerinde mevcut olmakla birlikte insan vücudu tarafından kendiliğinden üretilmiyor. CLA için takviye ürünler vücudun ihtiyacını karşılayabiliyor.

CLA Ne İşe Yarar?

Anti kanserojen yapısı ile de dikkat çeken ürün, vücudun direncini artırdığı ve kasları güçlendirdiği için ağır antrenman yapanlar tarafından da tercih ediliyor. Ürün, metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlamakla birlikte vücudu da geliştirerek vücudun şekillenmesine yardımcı oluyor. Yüksek kolesterolü de dengelediği biliniyor.

Diyet yapanlar, vücudun diyete alışmasına da bağlı olarak belli bir süre sonra kilo verme hızının düştüğünü görüyor. Bu gibi durumlarda vücut bazı yiyeceklere karşı reaksiyon gösterebiliyor. Reaksiyonlar nedeni ile vücuda alınamayan yiyecekler yerine güçlü bir takviye olarak kullanılıyor.

CLA Kullanımın Yan Etkisi Var Mıdır?

Ber çeşit yağ asidi olan CLA, yağ yakımından bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine kadar pek çok fayda sağlıyor. Ürünün yan etkileri ise kullanım talimatlarına uygun bir biçimde ve düzenli kullanılmadığında ortaya çıkabiliyor.

Hızlı kas oluşumu ya da hızlı kilo kaybı yaşamak için belirtilen dozajın üzerinde CLA kullanmak vücudu gerektiğinden fazla yoracaktır. Bunun yanı sıra özellikle bilinen belli bir hastalığı olan kişilerin doktor kontrolünde CLA kullanmasında yarar bulunuyor. Vücut geliştirme için çalışan sporcular ise eğitmenlerine danışarak dozajı ayarlayabiliyor.

CLA NAsıl Kullanılır Çeşitleri Nelerdir?

Vücuttaki yağ oranını en aza indirgemek için yapılan diyetler için destekleyici bir ürün olan CLA; sıvı, ampul, kapsül ve toz biçiminde üretiliyor. Bu seçenekler sayesinde en rahat tüketebileceğiniz alternatife erişiminiz de kolaylaşıyor. Ürünlerin kullanım biçimleri ise çeşidine göre değişiklik gösteriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT