Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çift Kapılı Buzdolabı


Çift Kapılı Buzdolabı Modelleri

Yiyecek ve içeceklerinizi bozulmadan muhafaza edebilmenizi sağlayan buzdolapları mutfakların en önemli ihtiyaçları arasında yer alır. Buzdolabı markaları arasında kalitesi ve güvenilirliği ile öne çıkan Arçelik, Regal, Maytag, ve Elektrolüx gibi markaların çift kapılı buzdolabı modellerini Tekzen’de bulabilirsiniz.

Çift Kapılı Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çift kapılı buzdolabı seçiminizi yaparken; buzdolabının sahip olduğu enerji sınıfı, derin dondurucusu olup olmadığı, boyutu ve iç hacmi gibi noktalara dikkat etmeniz gerekir. Küçük ve dar alanlarlarda kullanılmaya uygun olan ve oldukça az yer kaplayan, mini buz dolabı seçeneklerine göz atabilirsiniz.

En yüksek enerji sınıfı A ile ifade edilir ve A sınıfı buzdolapları yüksek performans ile az enerji tüketmesi ile öne çıkar. Derin donduruculu olan buzdolapları besinlerinizi daha uzun süre saklamanıza yardımcı olur.

Çift Kapılı Buzdolabı Ölçüleri Nelerdir?

Standart bir buzdolabının ölçüleri genişlik 70 cm, yükseklik 180 cm olsa da değişik tasarımlara sahip modellerde yükseklik ve genişlik farklılık gösterebiliyor. Altus ve daha birçok markanın değişik tasarım, ve ölçülere sahip olan çok sayıda buzdolabı modeli içinden kullanım alanınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Buzdolabınızın ayarlanabilen ayak sistemi var ise yüksekliği bir miktar ayarlanabilir. Ancak yine de buzdolabı satın alırken kullanılacak alanın ölçüsünü almanız daha sağlıklı olur. Uzun ömürlü bir kullanım için, buzdolabınızı yerleştirirken arka kısmının duvara bitişik olmamasına dikkat etmelisiniz.

Çift Kapılı Buz Dolabı Modelleri Kullanım Alanları

Çift kapılı, buzdolapları yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza etmeniz için iki ayrı bölüm sunar. Değişik iç hacimlere sahip olan buzdolabi modelleriiçinden seçiminizi yaparken kullanacak kişi sayısına uygun kapasitedeki modeli seçmeniz gerekir.

Evlerin dışında ofis gibi kullanım kapasitesinin daha düşük olduğu alanlar için mini buzdolabı ya da büro tipi çift kapılı buzdolabı modelleri içinden bir tercih yapabilirsiniz. Farklı ölçü ve teknik özelliklere sahip olan Regal buzdolabı modelleri içinden kullanımınıza hitap eden modeli seçebilirsiniz.

En Kullanışlı Çift Kapılı Buzdolabı Modelleri

Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik zengin ürün çeşitliği ve farklı tasarımlara sahip olan çift kapılı buzdolabi modelleri Tekzen'de! Beğendiğiniz buzdolabı modelini inceleyebilir, Tekzen güvencesi ve online alışveriş rahatlığı içinde hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT