Toplam 175 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çiçek Tabloları


Duvarları süsleyen pek çok aksesuar içerisinde çiçek tabloları oldukça fazla tercih edilen eserler arasında yer alıyor. Evlerin dekorasyonu sırasında mobilyaların ve ev eşyaların tamamlayıcısı olan dekoratif eserler çok farklı temalar içerebiliyor. Bu temaların seçiminde figürün asılacağı odanın rengi ve dekorasyon türü yani klasik veya modern döşenmesi önemli rol oynuyor. Bu  değil modern çizgilerle hazırlanmış içerisinde çiçeğin de olduğu farklı tasarımlara rastlamak mümkün oluyor. Bu şekilde tasarlanarak hazırlanan ürünler renk ve desen olarak içinde bulunduğu odaya uyum sağlayacak şekilde seçilerek duvara asılıyor.


Son dönemde kanvas modelleri çok fazla kullanılıyor. Bu eserler dijital baskı yöntemi ile hazırlanıyor. Bilgisayarda hazırlanan resim baskı makinesinde bez tuvale basılıyor. Basım sırasında kullanılan mürekkebin kaliteli olması ve basım sonrası resim üzerine sürülen cila eserin ömrünü arttıran özellikler olarak sıralanıyor. Daha sonra bu hazırlanan  resimler ahşap çerçeveye zımba veya silikon ile yapıştırılıyor. Böylece ortaya hem çok güzel çiçek tabloları modelleri çıkıyor hem de oldukça hafif yapısı ile duvarda güvenli bir şekilde duruyor. Gül, papatya, sümbül, lale modelleri ile oluşturulan ürünler duvarlarda çok güzel bir hava oluşturuyor. Yağlı boya çiçek tabloları ve çiçek desenli tablolar içerisinden kullanıcının ruh haline, stiline en uygun olan hangisiyse kullanıcı onu tercih ediyor ve duvarını bununla süslüyor. 


Kanvas duvar aksesuarları içerisinde yer alan tablolar oldukça büyük bir yer kaplıyor. En çok tercih edilen duvar süsleyicileri arasında bulunan bu modeller insanların gözlerine ve kalplerine hitap eden güzellikleri ile duvarlarda yerini alıyor. Bu kanvaslar tekli, ikili ve üçlü şekilde satışa sunuluyor. Ayrıca modellerin boyutları da değişiyor. Kullanıcı istediği boyutta dekoratif ürünü satın alabiliyor. Bu kanvaslara Tekzen'de ev tekstili ve dekorasyonu kategorisinden ulaşılabiliyor. Bu kanvaslar Artmoda, Bosphorus, Tablo Center, Tabloshop, Vitale gibi markalar tarafından üretiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT