}
Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çekmeceli


Beyaz eşya ana başlığı altında yer alan derin dondurucular kategorisindeki çekmeceli derin dondurucu modellerinden ihtiyacınıza en uygun olan modeli bulabilirsiniz. Arçelik, Hotpoint-Ariston ve Vestel gibi markaların sunduğu birbirinden farklı modele ve fonksiyona sahip ürünler arasından bütçenize ve beğeninize hitap eden ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Derin dondurucular, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için büyük kolaylık sağlıyor. Yiyecekleri uzun süre saklayabilen, özellikle mevsiminde alınan gıdaları bir sonraki mevsimde yenebilmesine olanak tanıyan, hamur işlerini rahatlıkla saklayabilen ve yiyeceklerin ilk günkü lezzetini kaybettirmeyen derin dondurucular kullanım tiplerine göre de farklılık sağlıyor. Çekmeceli modeller, tıpkı buzdolapları gibi açılan kapakları ve iç kısmında yer alan raf tipi çekmeceleriyle ürünleri yerleştirmek ve çıkarmak için oldukça kullanışlıdır. Çekmeceli sistem, depolanacak gıdanın türüne göre bir bölmelendirme oluşturulmasına da olanak tanır. Bu da aynı cins gıdaları aynı yerde saklanabilmesini, dolayısıyla da kullanım sırasında erişilmesini de kolaylaştırır.

 

Çekmeceli derin dondurucu modelleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak ihtiyaca göre seçim yapmak gerekir. Değişen iç hacimler ve boyutlar ihtiyaca cevap verirken ürünün kullanılacağı yere göre seçilebilmesini de sağlıyor. Ergonomik ve kolay kullanıma sahip dondurucular, çekmece sayılarına ve yüksekliklerine göre de değişkenlik gösterir. Mutfakta kullandığınız beyaz eşya ve mutfak aletlerinize göre dilerseniz ürünü inox ya da beyaz olmak üzere farklı renk alternatiflerinden seçebilirsiniz.

 

Çekmeceli derin dondurucu fiyatları arasından bütçenize ve beğeninize en uygun ürünü rahatlıkla seçebilir, her mevsim ilk günkü tazeliğiyle koruyabileceğiniz gıdaların keyfini çıkarabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünün dilerseniz üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT