Toplam 90 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çay Makineleri


Pratik ve lezzetli bir şekilde çay demlemek için geliştirilen çay makineleri, basit yöntemler ile çalışan cihazlardan, tam otomatik fonksiyonlara sahip modellere kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Fonksiyonel, rahat, hızlı ve güvenli olması gibi nedenlerden dolayı, dilediğiniz zaman sıcacık çayınızı sizlere sunan cihazların popülerliği hızla artmaktadır. Çay demleme cihazları genel olarak demlik ve su ısıtma bölümü olmak üzere ikiye ayrılır. Çay hazırlayacağınız kişi sayısına ve günlük çay tüketim miktarınızı göz önüne alarak farklı özeliklere sahip çay makinesi çeşitleri içinden seçim yapabilirsiniz.

 

Elektrikli mutfak aletleri içinde özel bir yere sahip olan çay demleme makineleri, fonksiyonel yeteneklerine göre sınıflandırılabilir. Hayatı kolaylaştıran tam otomatik modeller, programlanabilir olduğu için, hazne içine su ve çay koymak yeterlidir. İstediğiniz demleme kıvamına göre ayarlama yaparak, dilediğiniz saatte çayınızı hazır hale getirebilirsiniz. Sadece siyah çay değil, ada çayı, ıhlamur ve diğer doğal çayları da çay makineleri sayesinde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 

Çay makinesi fiyatları; cihazların markasına, modeline, fonksiyonlarına, malzeme kalitesine ve otomatik olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Porselen, cam, çelik, plastik ve pirinç gibi çeşitli materyallerden imal edilen çay makineleri, fiyatların çeşitlenmesi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kullanım alışkanlığınıza göre, geniş su haznesine sahip büyük modelleri veya portatif özelliği sayesinde salon ve ofis gibi alanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz cihazları tercih edebilirsiniz. Farklı özellikler taşıyan çay demleme makinelerini sayfa içinden detaylı olarak inceleyebilir; Fantom, Fakir, Tefal, Arnica ve Breville gibi dünyaca ünlü markalara ait ürünlere Tekzen ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT