Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Çay Makineleri


En Kaliteli Çay Makinesi Modelleri Tekzen’de!

Gün içinde suyun yanı sıra en sık tüketilen içeceklerden biri çaydır. Çay demlemek için en yaygın kullanılan ev aletleri çaydanlıklar olsa da oldukça pratik görülen çay makineleri son yıllarda daha yaygın hale gelmeye başladı. Evlerde ve iş yerlerinde oldukça fazla kullanılan çay makineleri, dakikalar içerisinde çay servisi yapma olanağı tanıyor. Çaydanlıklar doğalgaz kullanırken, çay makinesi modelleri güç kaynağı olarak elektrik kullanmaktadır. Farklı fonksiyonlara sahip pek çok farklı modelde çay makinesi bulunmaktadır.

İşlevsel Özellikleri ile Öne Çıkan Çay Makineleri

Tekzen çay makinesi modelleri ile çayın lezzeti kaybolmadan çay demleyebilirsiniz. Çay makinelerinin altında kettle, üstünde ise demlik bulunmaktadır. Çay makinelerinin en büyük avantajlarından birisi çaydanlıklara göre çok daha kısa sürede çayı demleyebiliyor olmasıdır. Çaydanlıklarda suyun kaynaması biraz fazla vakit alabilir. Çay makinesinin kettle kısmında suyu birkaç dakika içinde kaynatabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bir başka avantajı ise elektrik enerjisi bulunan her yere çay makinenizi yanınızda götürebiliyor olmanızdır.

Çay Makineleri ile Çay Saatinizin Keyfini Çıkarın

Tekzen elektrikli mutfak aletleri, kullanıcıların hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Hem işlevsel hem ergonomik pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Bu kategoride bulunan çay makineleri de kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Örneğin aniden bir misafiriniz geldiğinde çay makinenizle dakikalar içerisinde çayınızı hazır hale getirebilirsiniz. Bu sayede misafirleriniz uzun bir süre beklemiş olmaz. Arzum AR3061 çaycı çay makinesi siyah rengi ve paslanmaz çelik iç yapısı ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. 0,9 litre demlik, 1,8 litre su ısıtıcı kapasitesine sahiptir.

Kullanımı Kolay Çay Makinesi Çeşitleri

Kettle olarak da bilinen su ısıtıcıları, evlerdeki en büyük yardımcılardan biridir. Su ısıtıcıları su kaynadıktan sonra da uzun bir süre suyun sıcaklığını korumasını sağlar. Kaynama sırasında kapağının açılmaması ve içerisine su haricinde bir sıvı konulmaması oldukça önemlidir. Üzerinde bulunan gösterge yardımıyla gereken miktarı kolayca ayarlayabilirsiniz. Çay makinelerinin alt kısmında da aynı işlevle kullanılan su ısıtıcıları bulunmaktadır. Kireçli musluk suları nedeniyle su ısıtıcınızın içinde zamanla kireç oluşumu olabilir. Uygun temizlik ürünleri ile bu problemin önüne kolayca geçebilirsiniz. Tefal Tea Expert Deluxe cam demlikli çay makinesi 1 litre demlik kapasitesine sahiptir. Geniş aile ve kalabalık misafirler için kullanılabilir.

Çay Makinesi Çeşitleri ile Tam Ayarında Demlenmiş Çaylar

Çayın yanı sıra gün içinde en sık tüketilen bir diğer içecek ise kahvedir. Kahvelerin sayısız çeşidi bulunmaktadır ve herkesin damak zevkine göre tercih ettiği kahve başkadır. Kahve severlerin işini son derece kolaylaştıran kahve makinesi modelleri oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu makineler sayesinde en sevdiğiniz kahve dakikalar içinde hazır hale gelmektedir. Türk kahvesinden espressoya her türlü kahve yapımı imkanı sunmaktadır. Kahve gibi tercih edilen çay çeşitleri de kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Bazı kişiler siyah çaya düşkünken bazıları ıhlamur, papatya gibi bitki çaylarını daha çok sevmektedir. Çay makinesi modelleri ile siyah çayınızı demleyebilir, ya da poşet çaylarınızı demlemek için su kaynatabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Çay Makineleri Tekzen’de!

Çay makinelerinin kapasitesi ve tasarımı modelden modele değişmektedir. Kapasite kullanım ihtiyacına göre tercih edilebilir. Dış tasarım olarak farklı renkte, modern ya da klasik tipte modeller bulunmaktadır. Ayrıca demlikler cam, çelik, seramik gibi farklı materyallerden üretilebilir. Çay saatinizi birbirinden güzel çay bardakları ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. Çay makinesi fiyatları ürünler arasında farklılık gösterebilir. Geniş ürün yelpazesinde her bütçeye göre model bulmak mümkündür.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT