Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Çapalama ve Gübre Sericiler

Balatlı çapalama makinası küçük ve orta ölçekli tarla sahipleri, hobi bahçeciliği ile ilgilenenler, ekim öncesi toprağını hazırlamak isteyenler için ideal bir yardımcıdır. Büyük bir traktör ve pahalı ek parçalara gerek kalmadan pratik, ekonomik ve hızlı bir toprak hazırlığı imkanı sunar. Taşlı tarlalardan, uzun yıllardır işlenmemiş sert topraklı bahçelere kadar hemen hemen her alanda kolaylıkla kullanılabilir.

Çapa Makinası Nasıl Kullanılır?

Tekzen çapa makinası modelleri her ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede seçenekler sunar. Kolay ve pratik kullanımları, işgücü ve zaman tasarrufu sağlaması gibi özellikleri sayesinde çiftçiler tarafından beğeniyle kullanılan çapa makinaları boyutları, motor beygir güçleri, yakıt seçenekleri ve farklı çapalama genişlikleri ile birbirinden ayrılır. Bahçe makinaları kategorisinin önemli ürünlerinden olan Maestro çapalama makinaları çiftçilerin işlerini kolaylaştırırken, verimlerini de artırır.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri ile sunulan çapalama makinaları, kullanılacak alanın genişliğine göre farklı güçlerde üretilir. Dizel motorlu çapa makinaları daha büyük bahçelerde daha güçlü toprak sürme imkanı tanırken, benzinli modeller daha uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır.

Çapalama Makinası Nasıl Seçilir?

Geleneksel yöntemlerle insan emeğine dayalı çapalamanın zor ve zahmetli oluşu çiftçileri modern yöntemler kullanmaya yönlendirmektedir. Einhell çapa makinası günler sürecek çapalama işlemini kısaltarak zaman ve işgücü tasarrufu sağlar. Bahçe veya tarlanızın büyüklüğüne, yetiştirdiğiniz ürüne, toprak yapısına ve kullanım sıklığına uygun olarak tercih edebileceğiniz bir çapalama makinası ile iş yükünüz azalacağı gibi etkili bir toprak hazırlığı sayesinde ürün kalite ve veriminde de artış elde edilir.

Traktörlerin giremeyeceği dar alanlara, küçük bahçelere, eğimli ve engebeli tarlalara kolaylıkla ulaşabilen çapa makinaları, ücra arazilerde de teknolojiden faydalanılarak verimli tarım yapılmasına imkan tanır. Tekzen güvencesi ve avantajları sunulan son teknoloji çapa makinaları sayesinde bahçede harcadığınız emek ve zaman azalırken, ürününüzün kalitesi artar, verim yükselir.

Çapa Makinası Fiyatları Nelerdir?

Farklı amaçlar için farklı güçlere sahip olarak üretilen çapa makinalarının fiyatları da farklılık göstermektedir. Motor ve yakıt tipi, beygir gücü, çapalama genişliği gibi özellikler, çapalama makinası fiyatlarına da yansımaktadır. Benzinli, nispeten düşük çapalama alanlarında hizmet veren mini çapalama makinaları daha uygun fiyatlara sahipken 12HP dizel motora sahip geniş çapalama alanına sahip büyük modeller daha yüksek fiyatlara sahiptir.

12 HP WG355 Çapalama Makinesi güçlü dizel motoru, 110 cm çapalama genişliği ve 3 vitesi ile en zorlu koşullarda bile sorunsuzca hizmet verebilecek şekilde üretilmiştir. 21M Eko Çapa Makinası ise benzinli motoru, 6.5 HP gücü ve 90 cm çapalama alanı genişliği ile ekonomik bir çözüm arayanların tercihi olmaktadır. Orjinal Honda motoru kullanılarak üretilen Palmera B52H modeli 60-90 cm aralığında çapalama yapabilen yüksek kaliteli bir diğer model olarak öne çıkmaktadır.

Bahçe Makinaları Nereden Alınır?

Bahçe makinaları denince ilk akla gelen isimlerden olan Tekzen, uygun fiyatları, avantajlı kampanyaları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile her zaman tüketicilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Çapa makinaları, gübre sericiler, yaprak ve dal öğütücüler, çim biçme makinaları, tırpanlar gibi çok çeşitli kategorilerde yüzlerce ürüne sahip olan Tekzen tüm ihtiyaçlarınız için sadece bir tık uzağınızda.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT