Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Çamaşır Yıkama


Çamaşır yıkama makineleri kategorisinde çeşitli özelliklere sahip çok sayıda model bulunuyor. Farklı markalarda ve özelliklerdeki modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Markalara göre ürünleri filtreleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Beyaz eşya ismi altında yer alan bu ürünler neredeyse her evde bulunuyor. İş yükünü önemli oranda azaltırken, zamandan ve emekten büyük tasarruf yapılması sağlanıyor. Ayrıca otomatik çamaşır makineleri sayesinde giysi temizliğinde mükemmel sonuçlar elde ediliyor. 


Çamaşır yıkama makineleri yıkama kapasitesine, devir hızına, enerji kullanımına bağlı olarak farklı özellikler gösteriyor. Fiyatlar da bu özelliklere göre değişiyor. Kullanım alışkanlıkları, kişi sayısı ve beklentiler kişiden kişiye değişiyor. Bu kategoride herkese hitap edebilecek çeşitlilikte ürün bulunuyor. Çamaşır yıkama ve kurutma işleminin bir arada sunulduğu, çok fonksiyonlu makinelere de bu kategoriden ulaşılabiliyor.


Bireysel ihtiyaçlar çamaşır yıkama makinesi seçimini birebir etkiliyor. Kalabalık aileler daha büyük ve bir kerede daha çok çamaşır yıkayabilen modelleri tercih ediyor. Yıkama kapasitesi yüksek ürünlerde mesela yorgan, ağır ve büyük perdeler, küçük kilimler rahatlıkla yıkanabiliyor. Sık sık çamaşır yıkayan veya kirlilerini biriktirmekten hoşlanmayanlar için enerji tasarruflu modeller bulunuyor. Tüm beklentilere tek ürünle cevap veren modeller de çok beğeniliyor.


Ev ve banyo dekorasyonuna önem verenler tarafından tasarım ve estetik görünüme de çok dikkat ediliyor. Farklı markaların farklı tasarımları ile dekorasyon anlayışınıza en uygun modeli kolaylıkla Tekzen'de bulabilirsiniz. Üstelik beyaz renkten hoşlanmayanlar için farklı seçenekler de sunuluyor. Dijital ekranlı modeller, ışıklı göstergeler, suda bekletme, bebek kilidi, değişik kumaş türlerine uygun programlar, yıkama işleminin bitişini haber veren sinyaller gibi daha birçok farklı özellik ve ayrıntıya sahip çok çeşitli modeller arasından dilediğinizi seçebilir, Tekzen güvencesi ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT