Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.

Çamaşır Makinesi Dolabı


Çamaşır Makinesi Dolap Modelleri

Çamaşır makinesi üstü dolabı, kurtarıcı özellikleri ve farklı tasarımları ile kullanışlı bir ortam elde etmenize yardımcı oluyor. Siz de Tekzen ürün grubu içerisinde yer alan çamaşır makinesi modellerinden uygun olanı hemen sipariş edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şık olmanın yanı sıra kullanışlı bir banyo mobilyası arayışı içerisindeyseniz bazı kriterlere sahip olmanız gerekiyor. Öncelikle ürünün boyutlarını kontrol etmelisiniz. Hangi boyutlarda bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzu önceden belirlerseniz seçim yapmak da kolay oluyor. Fakat ebatları belirlerken banyo ölçüsünü de göz önünde bulundurmalısınız.

Seçimleri belirlemesi gereken diğer kriterler arasında renkler ve ürünün kalitesi sayılabiliyor. Banyo ile uyumu yakalayacak tonlar dekorasyon açısından önemli etkenler içerisinde yer alıyor. Kalite ise verimliliği artıran detaylardan biri olarak değerlendiriliyor.

Çamaşır Makinesi Dolabı Nasıl Dekore Edilir?

Çamaşır makinesi dolap modelleri seçimi yaparken estetik tasarımlar her zaman dikkat çekiyor. Fakat estetiğin yanı sıra ürünün fonksiyonelliğinin de önemli detaylardan biri olduğu unutulmamalı. Dolap dekorasyonunda önceliği havlularınıza verebilirsiniz. Raflı bölmelerden birine havlularınızı yerleştirerek her daim elinizin altında temiz havlu bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Dolap içerisinde küçük bölmeler bulunuyorsa bu kısımlara sabunlarınızı yerleştirebilirsiniz. Özellikle havlular ile aynı yerde bulunan sabunlar havluların da sürekli ferah kalmasına yardımcı oluyor. Açıkta kalan küçük raflar bulunuyorsa bu bölmelere hızlıca ulaşmanız gereken deterjanları yerleştirebilirsiniz.

Çamaşır Dolabı Modelleri Nelerdir?

Çamaşır makinesi üstü dolabı modelleri Tekzen'de oldukça geniş bir ürün gamı ile satışa sunuluyor. Bu ürünler arasında en çok kapaklı olan dolap modelleri dikkat çekiyor. Sade tasarımları tercih edenler için tek renk modelleri bulmak da mümkün.

Evinin her alanında daha iddialı renkleri tercih edenler için ise kırmızı gibi tonların hakim olduğu modeller de ürün grubunda kendine yer buluyor. Farklı raf sayılarına sahip ürünler ebatlarındaki değişiklikler ile birbirinden ayrılıyor. Böylece siz de uygun ölçüde bir ürünü rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Banyo Dolaplarının Fiyatları

Çamaşır dolabı ya da banyo dolapları farklı özelliklere sahip olmanın yanı sıra farklı malzemelerden üretiliyor. Bu çeşitlilik ürünler arasında fiyat çeşitliliğine de zemin oluşturuyor. Bütçeleri zorlamayan zengin seçenekler ile artık banyolar daha kullanışlı.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT